Як зашифрувати бездротову мережу. Як закодувати бездротову мережу вай фай.

Під час налаштування домашньої бездротової точки доступу дуже важливо правильно підібрати параметри її захисту. Це забезпечить безпеку ваших комп'ютерів і запобіжить небажані підключення до створеної мережі.
Вам знадобиться
  • - маршрутизатор;
  • - патч-корд.
Інструкція
1
Підключіть Wi-Fi маршрутизатор до електромережі. Увімкніть це обладнання. Підключіть до потрібного порту (DSL або WAN) інтернет-кабель. Виберіть комп'ютер або ноутбук, з якого ви будете виконувати конфігурування маршрутизатора.
2
З'єднайте мережеву карту комп'ютера з портом LAN маршрутизатора. Для цього використовуйте патч-корд з прямим обтиском. Доступ до деяких моделей маршрутизаторів можна отримати через бездротовий канал Wi-Fi. Скористайтеся такою можливістю, якщо ви не плануєте оновлювати прошивку пристрою.
3
Відкрийте web-інтерфейс налаштувань маршрутизатора. Створіть і налаштуйте з'єднання з інтернетом. Тепер перейдіть в меню Wi-Fi. Приступите до зміни параметрів точки доступу.
4
Введіть SSID бездротової мережі. Виберіть з доступних варіантів тип безпеки. Для забезпечення високого рівня захисту краще використовувати сучасні протоколи, наприклад WPA2-Personal. Переконайтеся попередньо в тому, що ваші ноутбуки здатні працювати з обраним типом безпеки.
5
Встановіть пароль на доступ до вашої точки доступу. Краще всього використовувати комбінацію цифр, великих і маленьких букв, а також спеціальних символів. Такий пароль практично нереально підібрати навіть за допомогою спеціальних програм.
6
Якщо даний маршрутизатор підтримує режим прихованого мовлення, активуйте його. Тепер для підключення до вашої точки доступу необхідно вручну створити нове з'єднання, вказавши всі потрібні параметри.
7
Активуйте перевірку MAC-адреси, що підключається. Даний параметр зазвичай знаходиться в меню MAC Table. Заповніть цю таблицю, ввівши в неї МАС-адреси модулів бездротового зв'язку ваших ноутбуків.
8
Збережіть задані параметри роботи маршрутизатора. Перезавантажте цей пристрій. Підключіться до створеної точки доступу і перевірте її працездатність.