Як завжди добиватися свого.

Люди хочуть бути успішними, самодостатніми і незалежними. Для цього, насамперед, необхідно навчитися домагатися бажаного, тобто досягати тієї мети, яка раніше була поставлена.
Інструкція
1
Насамперед поставте перед собою реальну мету. Її ви можете розбити на кілька рівнів. Наприклад, ви хочете зайняти високу посаду. Визначте, що вам для цього слід зробити. Припустимо, вам потрібно показати себе перед керівним складом, для цього необхідні ініціатива і повна віддача. Пам'ятайте, що ви повинні чітко розробити план і не відходити від нього. Обов'язково хваліть себе за досягнуті цілі.
2
Навчіться просити щось у людей. Ви повинні робити це таким чином, щоб у них склалося відчуття власної значущості. Наприклад, ви можете вимовити: «Я б була вам дуже вдячна, якщо ви допомогли мені ...», або «Вибачте, можна вас попросити допомогти мені, а то я абсолютно не розбираюся в подібних справах».
3
Завжди дякуйте тих людей, які вам допомагають. Обіцяйте також допомогти їм у скрутну хвилину. Якщо ви щось просите, скажіть таку фразу: «Спасибі, що погодилися допомогти. Я завжди буду в боргу перед вами ».
4
Забудьте про гордість, заздрості і марнославстві. Не варто повторювати, що ви краще і розумніше. Пам'ятайте, що кожна людина - індивідуальна. Якщо ви хочете чогось досягти - не варто йти по головах, адже ви наживете собі ворогів, а це перший крок у прірву. Якщо ви вже маєте недоброзичливців, постарайтеся налагодити з ними відносини.
5
Намагайтеся не озиратися назад, особливо якщо там були пережиті невдачі. Ви повинні думати про майбутнє і жити справжнім! Направте всі свої сили саме для досягнення бажаного. Не виходить? Все одно йдіть вперед!
6
Перестаньте жаліти себе і вважати нещасною людиною. Ви повинні бути оптимістом, тільки в цьому випадку ви зможете чогось досягти. Ні в якому разі не брешіть собі, дивіться на речі об'єктивно.
7
Пам'ятайте, щоб чогось досягти - потрібно трудитися, думати і творити! А головне - не стояти на одному місці і не робити крок назад.