Як змінити мову в опері. змінити мову в опера на телефоні.

Вирішити проблему зі зміною мови в браузері Opera дуже просто. Натиснувши пару кнопок, ви отримаєте потрібний результат. Також можна доповнити стандартний набір мов, якщо вихідного не вистачає.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, браузер Opera.
Інструкція
1
Припустимо, що браузер Opera у вас вже є. Запустіть його, натиснувши на відповідний ярлик подвійним кліком.
2
Клацніть у верхньому меню «Інструменти» і у випадаючому списку перейдіть на напис "Налаштування".
3
Відкривається нове діалогове вікно. За замовчуванням Ви знаходитесь у вкладці «Основні». У нижньому розділі вимагається вибрати мову для браузера. Біля напису «Мова:» відкрийте випадає і знайдіть в ньому потрібну мову. Підтвердіть свій вибір клацанням миші.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D-gyHVhhfOk
Зверніть увагу
Стандартний набір мов для браузера Opera можна доповнити, скачавши нові з інтернету.
Корисна порада
Якщо у випадаючому списку з мовами не з'явилося потрібного, завантажте мовний файл з вказаного місця. Для цього клацніть у вікні «Налаштування» кнопку «Налаштування», а в новому вікні «Мови» кнопку «Обзор». Здійсніть пошук потрібного файлу на комп'ютері і підтвердіть свій вибір кнопкою «Ok» у всіх відкритих вікнах.
Opera на сьогоднішній момент є одним з найпоширеніших інтернет браузерів. У неї відмінна швидкість роботи, зручні, зрозумілі і доступні панелі. Іноді у користувача виникає така ситуація, коли необхідно змінити мову інтерфейсу.
Інструкція
1
Для прикладу розглянемо браузер Opera Version 11.11. До речі, ця версія підтримує автоматичну перевірку орфографії, з можливістю поповненню словника. Причому програма може перевіряти не тільки російський мову , а й англійська, французька італійська і ще багато інших. Отже, в лівому верхньому куті знайдіть вхід в загальне меню браузера. Воно забарвлене в яскраво червоний колір. Натисніть на нього лівою клавішею миші. При цьому здасться все основне меню.
2
В головному меню виберіть розділ "Налаштування". Він знаходиться практично в самому кінці списку. По ньому також не треба клацати, а просто наведіть курсор миші.
3
У наступному підміню виберіть "Загальні настройки". Воно буде першим у списку. Інший спосіб потрапляння в цей підрозділ - це одночасне утримання двох клавіш Ctrl + F12.
4
Перед вами відкрилося нове вікно "Налаштування", виберіть найпершу вкладку, вона називається "Основне". Останній пункт - це "Вкажіть мову ові уподобання для інтерфейсу Opera і веб-сторінок". При виставляння потрібного мову а, браузер буде автоматично переводити сторінки з іноземного мову а на якості вибраної.
5
Виберіть із запропонованого списку потрібний вам мову і підтвердіть кнопкою "Ок" ваш вибір. До речі, там же можна вибрати і цілу групу найбільш бажаних мову ов, для перекладу веб-сторінок. Для цього, потрібно просто клацнути на кнопку "Налаштування", вона знаходиться праворуч від напису "Мова". У вікні, натисніть клавішу "Додати", із списку можна вибрати потрібні.
6
Якщо вийшло так, що інтерфейс браузера англійська, то: 1) В лівому верхньому куті шукайте кнопку "Menu"; 2) Потім вибирайте "Settings"; 3) Далі лівою клавішею миші клацаєте на "Preferences"; 4) відкриваєте вкладку "General"; 5) Сама остання строчка "Select your preferred language of Opera and webpage" там і вибирайте "Російський".
Зверніть увагу
Можливий вибір декількох найбільш бажаних мов.
Корисна порада
Активуйте автоматичну перевірку орфографії, це заощадить вам час.