Як виділити стовпець.

Пакет Microsoft Office включає Word, Outlook, Excel, PowerPoint та інші програми, які використовуються для створення різних документів. Створені файли можна відкрити в операційній системі Windows, наприклад, щоб відредагувати введені раніше дані.
Вам знадобиться
  • - Персональний ПК;
  • - Microsoft Office:
  • - клавіатура, миша.
Інструкція
1
Інформація, введена в документ Word, може бути виражена як в текстовому вигляді, так у вигляді таблиці. Останні часто використовуються для упорядкування числових і текстових даних. Їх також застосовують для розбивки тексту на кілька колонок - стовпців.
2
Щоб вставити порожню таблицю в документ Word, скористайтеся командою «Таблиця», «Вставити», «Таблиця». У вікні необхідно встановити кількість стовпців і рядків і натиснути кнопку Ок. Створена таблиця з'явиться в тому місці, де знаходився текстовий курсор
3
Перетин рядків і стовпців називається осередком. Всі вони позначені тонкими суцільними лініями. Будь-який текст буде вводитися в ту комірку, де знаходиться текстовий курсор. Для виділення елементів таблиці, наприклад, стовпця, покажчик миші необхідно перенести в область, не зайняту текстом - він повинен набути вигляду вертикальної похилій стрілки. Потім правою клавішею миші по цій стрілці. Для того, щоб зняти виділення, необхідно клацнути лівою клавішею миші всередині таблиці або за її межами.
4
Одна з програм пакета Microsoft Office, яка представляє собою цілий табличний калькулятор - це Excel. Її часто використовують для створення різних розрахунків, мають табличне представлення.
5
Кожен лист документа Excel являє собою сітку, яка складається із стовпців і рядків. Активною може бути тільки одна комірка табличного листа. Навколо неї з'являється жирна рамка з маркером автозаповнення. Навіть, якщо ви виділите кілька осередків - одна залишиться білою. Набирається з клавіатури текст буде з'являтися тільки в цьому осередку.
6
Найпростіший спосіб виділити стовпець - це клацнути лівою клавішею миші по активній комірці, і, не відпускаючи кнопку миші, перенести курсор на рамку вгору/вниз/вліво/вправо.
7
Якщо клацнути правою клавішею миші в заголовку стовпця, з'явиться вертикальна стрілка і виділення по всьому стовпцю. Таке виділення можна переносити з шпальти в стовпець, клацаючи лівою клавішею миші зверху по стрілці. Для зміни даних у виділеному стовпці, зробіть одну з комірок активної клацнувши F2 на клавіатурі.