Як і де читати книги.

Сучасна інформаційна епоха витісняє книги , замінюючи їх всілякими стрічками новин, форумами і твітами. І ось людина вже не може знайти місце і час для прочитання хоча б однієї книги на місяць.
Інструкція
1
Вибирайте літературу відповідно до обстановки, в якій ви будете її читати. Книги можуть бути різні, для одних потрібно спокійна обстановка для кращого осмислення і ретельного обмірковування написаного, інші ж цілком можливо читати в міському шумі.
2
Читайте у громадському транспорті. Пересування по місту в даний час являє неодмінну втрату часу в пробках. Саме в цьому випадку вам і допоможе книга - вона відверне від думок про чергове запізненні, допоможе скоротати час і не мучитися очікуванням. Якщо ви їздите за кермом власного автомобіля, це зовсім не означає, що вам доведеться відмовитися від подібної розкоші. Пробки знайомі і вам, тому книга, що лежить в бардачку, значно допоможе зберегти нерви. Читання виручить і в разі довгого очікування когось із друзів або знайомих.
3
Відкривайте книгу перед сном. Відмовтеся від зайвого півгодини перегляду чергового розважального шоу на користь зацікавив вас видання. Воно може бути як художнім, так і діловим. Важливо, щоб книга дійсно була цікава вам.
4
Якщо книга здалася вам нецікавою, не поспішайте відмовлятися від неї. Відкладіть на кілька днів, а потім знову поверніться до сторінок. Можливо, вона просто не підійшла під ваш настрій. Намагайтеся читати одночасно хоча б пару книг з тією метою, щоб у вас щодня був вибір відповідно до настрою і станом душі.
Зверніть увагу
Формат книги вибирайте на свій смак - паперова чи електронна. Другий варіант зручний тим, що всього в одному гаджет може вмістити кілька сотень і навіть тисяч книг, але справжні цінителі ніколи не відмовляться від шарудливих сторінок і вабить запаху щойно розкритого томика.
Корисна порада
Великі томи залишайте для читання в домашніх умовах, для носіння з собою вибирайте кишенькові формати, які легко вміщаються навіть у найменшій дамській сумочці.