Як увійти в панель управління.

Через « Панель управління» можна отримати доступ до основних компонентів, за допомогою яких здійснюються контроль і налаштування операційної системи. Щоб увійти в «Панель управління», потрібно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Натисніть на кнопку «Пуск» у лівому нижньому куті екрану або на клавішу Windows (з зображення з прапора) на клавіатурі. Клікніть в меню лівою кнопкою миші по пункту «Панель управління». Відкриється нове вікно, це і є «Панель управління». Як правило, проблем з входом у користувачів не виникає, але ви можете зіткнутися з деякими труднощами.
2
Якщо ви не бачите кнопку «Пуск», значить, панель задач прихована. Щоб вона не зникала кожен раз, підведіть курсор до нижнього краю екрану і почекайте пару секунд. Клацніть по спливла панелі завдань правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості». Відкриється нове діалогове вікно «Властивості панелі завдань і меню Пуск».
3
Перейдіть в ньому на вкладку «Панель завдань» і приберіть маркер з пункту «Автоматично приховувати панель завдань» в групі «Оформлення панелі завдань». Натисніть на кнопку «Застосувати» і закрийте вікно властивостей кнопкою ОК або значком [х].
4
У тому випадку, якщо ви не можете знайти в меню «Пуск» пункт «Панель управління», необхідно діяти наступним чином. Викличте вікно властивостей панелі завдань так, як це описано вище. У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Меню Пуск» і натисніть на кнопку «Налаштувати» навпроти пункту «Меню Пуск». Відкриється додаткове вікно.
5
У новому діалоговому вікні зробіть активної вкладку «Додатково». Передвигайтесь за допомогою «повзунка» за списком у групі «Елементи в меню Пуск», поки не знайдете гілку «Панель управління».
6
У знайденій гілці відзначте маркером один з пунктів: «Відображати як меню» або «Відображати як посилання» (залежно від того, як вам буде зручніше викликати даний елемент). Натисніть на кнопку ОК у вікні налаштування меню «Пуск», кнопку «Застосувати» у вікні властивостей панелі завдань і закрийте вікно. Пункт «Панель управління» повинен відобразитися в меню «Пуск».