Як підключити два комп'ютера до принтера. Підключення принтера до двох комп'ютерів.

Загальний мережевий (віддалений) принтер дозволяє прискорити хід роботи. При появі необхідності підключення декількох комп'ютерів до одного принтера необхідно створити мережу з цих комп'ютерів. Створення мережі не займає багато часу і вимагає мінімум дій від користувача персонального комп'ютера.
Вам знадобиться
  • 2 комп'ютери з встановленими мережевими картами, патч-корд.
Інструкція
1
Для того, щоб підключити два комп'ютера до одного принтера (мережному), необхідно створити мережу, що складається з цих комп'ютерів.
2
Якщо до цього моменту мережеві картки не були встановлені в комп'ютерах, то зробіть це. Вставте мережеві карти в вільні PCI-слоти комп'ютерів. Встановіть драйвера на мережеві карти. Якщо мережеві карти вже вбудовані в материнську плату, то робити нічого не потрібно.
3
З'єднайте ваші комп'ютери патч-кордом. Патч-корд - це аналог Ethernet-кабелю, тобто стандартного мережевого кабелю.
4
Налаштуйте мережеві карти: - натисніть меню «Пуск» - «Підключення» - «Відобразити всі підключення» - виберіть підключення за замовчуванням «Підключення по локальній мережі»; - натисніть правою кнопкою миші на цьому елементі - пункт «Властивості» - «Протокол Інтернету TCP/IP» - натисніть кнопку «Властивості»; - на першому комп'ютері задаємо наступні параметри: IP-адресу 192.168.0.1, маска підмережі 255.255.255.0; - на другому комп'ютері задаємо наступні параметри: IP-адресу 192.168.0.2 , маска підмережі 255.255.255.0; - Збережіть зміни.
5
Після цих дій необхідно задати ім'я робочої групи. Натисніть правою кнопкою миші на іконці «Мій комп'ютер» - виберіть пункт «Властивості» - вкладка «Ім'я комп'ютера» - натисніть кнопку «Змінити». Введіть в порожнє поле «Робоча група» Network (можна ввести будь-яке інше ім'я; не забудьте, що імена комп'ютерів обов'язково повинні бути різними) - натисніть "ОК". Після перезавантаження комп'ютерів, вони додаються в одну мережу.
6
Для того щоб зробити принтер спільним для цих комп'ютерів необхідно зробити наступне: на головному комп'ютері натисніть меню «Пуск» - «Панель управління» - «Принтери і факси». Виберіть принтер і натисніть правою кнопкою миші на ньому - в контекстному меню виберіть «Властивості» - «Доступ». Поставте галочку напроти пункту «Загальний доступ до даного принтера» (введіть ім'я загального принтера).
7
На другорядному комп'ютері зробіть наступне: натисніть меню «Пуск» - «Панель управління» - «Принтери і факси» - правою кнопкою миші викличте контекстне меню. Виберіть "Встановити принтер» - натисніть «Далі» - виберіть «Мережевий принтер» - «Огляд принтерів» - оберіть потрібний принтер і шлях до дистрибутива з драйверами.