Як вшити брюки.

Якщо брюки , які вам дуже подобаються, стали завеликі, можна знайти рішення даної проблеми. Їх потрібно вшити з боків або в поясі. А щоб зробити це правильно і швидко, дотримуйтесь наведеної нижче інструкції.
Вам знадобиться
  • - дзеркало;
  • - крейда;
  • - сантиметрова стрічка;
  • - лінійка;
  • - ножиці;
  • - нитки;
  • - голка;
  • - швейна машинка
Інструкція
1
Якщо брюки вам стали великі в поясі і їх необхідно вшити, відсічі шлевку, акуратно підпорі пояс і потім розріжте його навпіл. Зніміть частина строчки (оздоблювальної) по середньому шву. Далі працюйте з середнім швом: ушейте його настільки, щоб штани краще прилягали.
2
Потім зшийте пояс, покладіть його на брюки, відновіть оздоблювальну строчку. Знову зшийте шлевку. Тепер, якщо ви все правильно зробили, брюки повинні сидіти набагато краще.
3
Якщо є необхідність вшити брюки по швах, для початку надіньте їх, станьте перед дзеркалом і намітьте місця (на собі, дрібному), в яких потрібно зменшити об'єм: задній середній шов, бічні і шви на внутрішній частині штанини. Відзначте та інші місця, які будуть вшиватися.
4
Зніміть штани, навертає по намічених лініях спочатку одну штанину, потім іншу.
5
Знову надіньте брюки і, стоячи перед дзеркалом, порівняйте штанини. Якщо вас все влаштовує, розпорювали шви і робіть нові по намічених лініях.
6
Щоб штани зберегли свою форму, зменшуйте однаково і з зовнішньої, і з внутрішньої сторони виробу.
7
Після того як ви зробите нові шви, пропрасуйте їх і приміряйте штани.
8
Лише після того як ви переконаєтеся в тому, що все правильно зроблено, і штани вам тепер якраз за розміром, можна відрізати зайві припуски на шви і знову їх обмітати.
9
Якщо ви хочете вшити трохи розкльошені брюки в прямі або завужені до низу, надіньте їх, відзначте лінію коліна шпилькою. Відзначте потрібну ширину штанини. Зніміть штани, візьміть довгу лінійку і отчертите пряму лінію звуження. Прострочіть по ній шов, обмітайте краю і розгладьте шви. Оцініть отриманий результат перед дзеркалом. Якщо ви все зробили правильно, брюки повинні ідеально сидіти на вас без всяких перекосів.
10
Ще один варіант: надіньте брюки на ліву сторону і оціните на місці, до якого стану ви хочете їх вшити, можна відразу ж наметати або прокреслити шов. Знімайте і вшивають по мітках.