Як Firefox зробити візуальні закладки. Як зробити щоб отображлісь закладки на файрфокс.

За допомогою візуальних закладок користувач може за один клік миші потрапити на потрібну йому інтернет-сторінку. Даний сервіс, безперечно, дуже зручний, він дозволяє економити час і позбавляє від необхідності вишукувати потрібний сайт в журналі закладок. Щоб зробити візуальні закладки в Firefox і налаштувати їх, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Візуальні закладки є складовою розширення «Яндекс.Бар». Щоб встановити це розширення, зайдіть на сайт за адресою http://bar.yandex.ru/firefox і натисніть на кнопку «Встановіть Яндекс.Бар». Дочекайтеся закінчення операції і перезапустіть браузер. Після цього при відкритті порожній вкладки візуальні закладки повинні автоматично відобразитися.
2
Якщо цього не сталося, можливо, вам буде потрібно самостійно включити розширення «Яндекс.Бар». Щоб отримати доступ до управління доповненнями, виберіть у верхньому рядку меню браузера пункт «Інструменти» і підпункт «Додатки». Відкриється нова вкладка.
3
У лівій частині сторінки виберіть розділ «Розширення», якшо по ньому лівою кнопкою миші. Коли відобразяться всі встановлені доповнення, знайдіть у списку в правій частині вікна розширення «Яндекс.Бар» та натисніть на кнопку «Включити» навпроти нього. Перезапустіть браузер.
4
Щоб налаштувати спосіб відображення і кількість візуальних закладок, відкрийте порожню вкладку, на якій автоматично з'являться візуальні закладки. Натисніть на кнопку у вигляді шестерінки з написом «Налаштування» у правому нижньому кутку сторінки. Відкриється нове діалогове вікно.
5
Внесіть у відповідні поля всі необхідні вам зміни - виберіть кількість мініатюр по вертикалі і горизонталі, підберіть приємний вам фон. Перед закриттям вікна «Візуальні закладки: настройки» переконайтеся, що в полі «Відображати візуальні закладки» встановлено маркер. Натисніть на кнопку ОК.
6
Щоб додати сайт в порожню закладку, клікніть по ній лівою кнопкою миші. Відкриється додаткове вікно, в якому ви зможете вписати адресу потрібного вам ресурсу або вибрати його зі списку недавно відвіданих сайтів. Збережіть нові налаштування.
7
Щоб змінити вже наявну закладку, підведіть до неї курсор. У правому верхньому куті закладки з'явиться меню, натисніть в ньому на кнопку у вигляді шестерінки («Редагувати»). У новому вікні введіть адресу сайту, збережіть внесені зміни.