Як з відео зробити кадр.

У тих ситуаціях, коли є необхідність вирізати кадр з відеофайлу, застосовують різне програмне забезпечення. Найчастіше можна скористатися певним медіапроїгривателем, але іноді доводиться вдаватися до допомоги більш потужних утиліт.
Вам знадобиться
  • - KMPlayerl;
  • - Movie Maker.
Інструкція
1
Для збереження певного кадру з відеофайлу скористайтеся програвачем KMPlayer. Основні переваги зазначеної програми: підтримка великої кількості відомих форматів відео і наявність можливості зробити скріншот за допомогою натискання певних клавіш. Скачайте і встановіть KMPlayer.
2
Запустіть цю програму. Натисніть кнопку «Відкрити» та виберіть потрібний відеофайл. Перемістіть повзунок, щоб перейти до потрібного кадру. Натисніть кнопку «Пауза».
3
Клацніть правою кнопкою миші по зображенню і наведіть курсор на поле «Захоплення». Клацніть по рядку «Захоплення кадру (з екрана)». В меню оберіть папку для збереження поточного кадру. Введіть назву файлу. Натисніть кнопку Ok.
4
Для швидкого створення копії поточного кадру натисніть клавіші Ctrl, Alt і E. На жаль, використання відеоплеєра зазвичай не дозволяє скопіювати потрібний кадр. Це обумовлено невеликою затримкою виведення зображення на дисплей.
5
Для точного вибору потрібного фрагмента використовуйте будь відеоредактор з функцією розкадровки. Якщо ви віддаєте перевагу працювати з безкоштовними утилітами, встановіть програму Movie Maker.
6
Встановіть MM і запустіть цей редактор. Відкрийте меню «Файл» і виберіть пункт «Імпортувати в проект». Вкажіть необхідні відеофайл.
7
Клацніть правою кнопкою миші в нижній частині робочого вікна і виберіть пункт «Показувати смугу візуалізації». Перемістіть назва файлу в з'явилося підменю. Виберіть потрібний кадр і натисніть клавіші Ctrl і C.
8
Відкрийте вбудований редактор Paint. Натисніть клавіші Ctrl і V. Відкрийте меню «Файл» і виберіть підменю «Зберегти». Введіть назву фрагмента і вкажіть його формат. Аналогічним образів скопіюйте інші кадри з відеофільму.
Легенда про двадцять п'ятого кадрі веде своє походження з 1957 року. Саме тоді Джеймс Вайкері заявив, що випробував у деякому провінційному кінотеатрі новий метод прихованої реклами, що впливає на підсвідомість. Через рік численні перевірки з'ясували, що не було ні чудодійного методу, ні випробування в кінотеатрі, про який говорив Вайкері. Ще через рік сам першовідкривач зник, прихопивши з собою велику суму грошей, виділених на застосування його методу, а в 1962 році, оголосив знову, зізнався, що вигадав «ефект 25-го кадру» з початку і до кінця. Однак легенда виявилася живучою і процвітає досі.
Інструкція
1
Кадри кінофільму зливаються для нас в безперервний рух через швидкість реакції сітківки: в момент, коли на екрані з'являється наступне зображення, ми все ще бачимо попереднє, і вони накладаються для нас один на одного. Але через це ж явища «вставною» кадр буде виразно помітний - ви побачите його накладеним на один-два наступних кадру. Тому, якщо у кінотеатрі ви вловили, що поверх зображення миготять дивні картинки або написи, знайте, що проти вас намагаються застосувати таємничий «25 кадр».
2
Незважаючи на сповільнену реакцію сітківки, людське око неймовірно чутливий - він здатний вловити навіть окремі фотони (кванти світла). Тому вставне зображення можна побачити навіть у тому випадку, якщо частота зміни кадрів набагато вище, ніж двадцять чотири або двадцять п'ять в секунду.
3
Частота оновлення екрану типового комп'ютера чи телевізора становить від 50 до 100 герц, тобто промінь розгортки (або сигнал, що створює точку на рідкокристалічному дисплеї), проходить через всі пікселі екрану і повертається у вихідну точку 75-100 разів на секунду . Здавалося б, при такій швидкості нічого не варто вставити у фільм або передачу скільки завгодно прихованих кадров.Однако тут роль сітківки ока виконує матриця самого екрана. Її пікселі продовжують світитися ще якийсь час після того, як промінь або сигнал від них пішов. Тому і на екрані будь-яке «приховане зображення» буде помітно досить чітко.
4
Але навіть якщо ви з якихось причин пропустили двадцять п'ятого кадр, що не усвідомивши його, боятися все одно нічого. Він вплине на вашу поведінку нітрохи не більше, ніж всі інші кадри того фільму, який ви смотрелі.Главная ідея методу двадцять п'ятого кадру - слова Вайкері, що сублімінальних повідомлення (занадто коротке, щоб його усвідомити) мине свідоме сприйняття і йде прямо в підсвідомість. Насправді ж, що давно відомо біологам і психологам, будь-яка інформація ззовні спочатку проходить підсвідому обробку, і тільки потім те, що пройшло через ці фільтри, передається свідомості. Немає ніякого сенсу робити приховане повідомлення настільки коротким.
5
Таким чином, двадцять п'ятого кадр з точки зору підсвідомості - така ж картинка, як і всі інші. Він не володіє ніякою прихованої магічною силою, і його використання дуже легко помітити й розпізнати.
Зверніть увагу
Незважаючи на те, що метод двадцять п'ятого кадру не діє, способи вплинути на поведінку людини через сигнали його підсвідомості все ж існують. Для цього, однак, зовсім не потрібно застосовувати приховані зображення - інформація для підсвідомості завжди лежить на самому вигляді. Але і її можна навчитися розпізнавати, і відомості про це ви легко зможете знайти в книгах сучасних психологів.