Як відновити систему.

Відновлення операційної системи дозволяє зберегти важливі файли, які були б втрачені в разі переустановлення ОС. Крім того, даний метод дозволяє заощадити досить багато часу.

Вам знадобиться

- диск з архівами ОС; - Windows Live CD.

Інструкція
1
Щоб використовувати функції відновлення операційних систем необхідна наявність певних дисків. Це можуть бути всілякі Live CD або звичайні DVD, з яких виконувалась установка системи. Вставте вибраний диск в привід. Увімкніть комп'ютер.
2
Увімкніть завантаження з потрібного DVD-приводу. Для цього утримуйте клавішу F8 після включення ПК. Виділіть потрібний пристрій і натисніть клавішу Enter.
3
Якщо ви маєте справу з Windows XP, то в новому меню вкажіть пункт "Відновлення". Перехід до даної функції здійснюється натисненням клавіші R. Дочекайтеся відкриття нового діалогового вікна. Вивчіть доступні контрольні точки відновлення та виберіть відповідний архів. Натисніть кнопку "Далі" і дочекайтеся завершення процедури відновлення операційної системи.
4
У тому випадку, якщо ви використовуєте системи Vista або Seven, в головному вікні вкажіть мову програми установки. Натисніть кнопку "Далі" кілька разів. Після відкриття потрібного меню виберіть пункт "Додаткові параметри відновлення".
5
Перейдіть до підпункту "Відновлення системи". Дочекайтеся збору відомостей про встановлені копіях Windows. Виберіть необхідну ОС та натисніть кнопку "Далі". Перейдіть архів і знову натисніть "Далі".
6
Якщо ви раніше записували образ системного розділу, то в меню "Варіанти відновлення" вкажіть параметр "Використовувати образ системи". Виберіть накопичувач, на якому розташований зазначений архів системи.
7
Якщо ви записували образ на диски, вставте в привід DVD з номером 1. Натисніть кнопку "Далі" і почекайте, поки завершиться процес відновлення ОС. Слідкуйте за тим, як протікає дана процедура. Вам доведеться неодноразово вставляти наступний DVD-диск, щоб повністю привести систему до робочого стану.