Як вивчити турецьку.

Вивчення іноземних мов - досить трудомістке і енергозатратне заняття. Те ж саме і відноситься до одного з найбільш поширених мов в арабському світі - турецькому. Однак якщо докласти достатньо зусиль, то досягти вирішення цієї задачі цілком реально.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - навушники;
  • - мікрофон;
  • - гроші;
  • - наставник/співрозмовник.
Інструкція
1
Почніть вивчати турецьку мову самостійно. Для цього пройдіть на сайт http://turkce-rusca.narod.ru/turetskiy.htm. Завантажте собі на комп'ютер один з самовчителів, який там представлений. Освойте алфавіт і систему вимови звуків. Виписуйте кожен день по 10-15 слів і заучуйте їх перед сном. Наступного дня повторюйте їх і читайте граматичні правила. Поступово ви навчитеся грамотно читати і розуміти тексти.
2
Запишіться на віддалений безкоштовний курс вивчення цієї мови на сайті livemocha.com. Там представлені базовий і розмовний варіанти. Введіть своє ім'я та імейл. Вам будуть приходити завдання та нові слова на щоденній основі. Виконуйте їх і продовжуйте записувати в свій словничок нові вирази. Звітуйте по виконану роботу через форму зворотного зв'язку. Вам будуть підказувати, на який аспект мови приділити більшу увагу.
3
Вивчайте турецьку мову з досвідченим наставником. Інтернет дозволяє це робити, не виходячи з дому. На сайті «Вивчення турецького віддалено» ви можете підібрати собі викладача і займатися з ним за вільним графіком через скайп. Перевагою такого підходу є те, що ви будете постійно контролювати свій прогрес, і у вас буде досвідчена людина. Йому ви завжди зможете задати питання та отримати консультацію. Також ви швидко почнете спілкуватися, що не гарантовано при самостійному вивченні.
4
Знайдіть собі співрозмовника з Туреччини. Який би ви спосіб вивчення мови не обрали для себе, важливо завжди закріплювати отримані знання на практиці. Для цього потрібно постійне спілкування з носієм. Зараз це дуже легко робити по скайпу або через соціальні мережі, як facebook.com. Спілкуйтеся на своєму рівні, навіть якщо щось не виходить з першого разу. Вам потрібно приблизно 2 години на тиждень, щоб розвинути навички комунікації.
Корисна порада
Спілкуйтеся також на курсах вивчення мови. Якщо у вашому місті проводяться «круглі столи» або інші лінгвістичні зборів турецькою мовою, обов'язково відвідуйте їх. Там ви зможете спілкуватися з такими ж новачками, як і ви, і підвищувати свій рівень.