Як на Самсунг читати книги.

Більшість сучасних мобільних телефонів використовують не тільки за прямим призначенням. Існує категорія людей, що віддають перевагу читати книги або документи за допомогою мобільних пристроїв, а не звичних паперових копій.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - Bluetooth-адаптер;
  • - Read Maniac.
Інструкція
1
Якщо ви хочете використовувати ваш мобільний телефон або комунікатор для читання книг, почніть із з'ясування можливостей даного апарату. Вивчіть інструкцію або прочитайте інформацію на сайті виробника. З'ясуйте, які типи текстових файлів підтримує ваш мобільний телефон.
2
Більшість комунікаторів з легкістю обробляють файли у форматі doc і навіть docx. При роботі з такими пристроями досить просто завантажити документи в пам'ять телефону або на flash-накопичувач. Виконайте цю процедуру.
3
Підберіть програму-читалку, потрібну для вашого комунікатора. Важливо розуміти, що більшість додатків розробляється не для конкретної моделі апарата, а для операційної системи, яка використовується для управління цим пристроєм.
4
Якщо ж ви володієте бюджетною моделлю телефону, що підтримує роботу з java-додатками, вам буде потрібно спеціалізована утиліта. Скачайте додаток Read Maniac. Сам робочий файл повинен мати розширення jar. Це дозволить запускати програму без попередньої її установки.
5
Скопіюйте завантажене додаток на флешку або завантажте його в пам'ять мобільного пристрою. Утиліта Read Maniac підтримує роботу тільки з файлами формату txt. Крім того, існує можливість відкривати текст, запакований в архів.
6
Якщо ваш мобільний телефон не приймає txt-файли по бездротовому каналу, спробуйте скористатися USB-кабелем для завантаження потрібної інформації. У тій ситуації, коли можливість використовувати дротове з'єднання відсутня, створіть rar-архів з методом компресії «Без стиснення».
7
Скопіюйте в нього потрібні текстові документи. Завантажте архів в мобільний телефон. Запустіть програму Read Maniac і відкрийте потрібний файл.