Як підписати драйвер. Як зробити цифровий підпис драйверу.

Для тих, хто встановлював драйвера в операційній системі Windows Vista, знайомі вимоги системи про обов'язкову цифрового підпису встановлюваного компонента. Проблема полягала в тому, що не всі драйвера , які зараз існують, проходять перевірку в сервісному центрі Microsoft. Це можна пояснити браком часу, можливості і з волі інших причин. Тому при пошуку необхідно шукати драйвера з цифровим підписом.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Driver Signature Enforcement Overrider.
Інструкція
1
Після виходу Service Pack 1 для Windows Vista були виправлені багато недоліків, розробники не стали прибирати можливість установки програмного забезпечення без цифрового підпису. Для цього необхідно в командному рядку набрати наступний рядок: bcdedit/set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS. Але в підсумку, така можливість здалася розробникам зайвою і її прибрали. Хоча те ж саме діяння можна було зробити при завантаженні комп'ютера: натиснути F8 і вибрати пункт «Відключення обов'язкової перевірки підпису драйверів».
2
Тому як розробник драйвера не може відправляти кожну beta-версію в сервіс-центр Microsoft, придумали іншу можливість. Створили програму Driver Signature Enforcement Overrider, яка дозволяє встановлювати драйвера без цифрового підпису, але тільки в тестовому режимі. А розробнику більше нічого не потрібно. Його основна мета протестувати на даній версії операційної системи.
3
Після запуску програми необхідно включити тестовий режим. Зробити це можна так: натисніть кнопку «Enable Test Mode».
4
Для того щоб додати тимчасові підписи для вашого драйвера натисніть «Sign a System File» і вкажіть повний шлях до вашого файлу драйвера . Якщо у вас таких файлів декілька, то запустите програму кілька разів.
5
Після перезавантаження системи протестуйте ваш драйвер.