Як в камері налаштувати звук.

Певна частина сучасних web-камер має вбудовані мікрофони. Така особливість значно полегшує процедуру використання камери. Одночасно з цим, у деяких користувачів можуть виникнути складнощі з підключенням даного обладнання.
Вам знадобиться
  • - web-камера;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Спочатку перевірте правильність підключення web-камери до комп'ютера. Пристрої з мікрофонів діляться на два типи. До першого належать камери з єдиним USB-коннектором. Через нього передається сигнал на пристрій захоплення і мікрофон. Інша категорія web-камер має окремий коннектор mini Jack для підключення мікрофону.
2
Якщо ви маєте справу з другим типом камер, правильно виберіть порт звуковий карти, до якого буде підключений мікрофон. Для цього відкрийте програму, призначену для налаштування звукової плати.
3
Подивіться призначення кожного з портів. Виберіть той з них, який підходить для роботи з мікрофоном. Встановіть драйвери для web-камери. Найкраще виконати інсталяцію зі спеціального диска, який нерідко входить в комплектацію обладнання.
4
Якщо файли драйверів відсутні, відвідайте сайт виробника даної web-камери. Відкрийте меню завантаження програм і скачайте утиліти, які підходять для даної моделі пристрою. Встановіть завантажену програму.
5
Відкрийте меню «Пуск» для переходу до панелі управління ПК. Виберіть підменю «Обладнання та звук». Знайдіть посилання «Управління звуковими пристроями» і перейдіть по ній. Дочекайтеся запуску нового діалогового вікна.
6
Відкрийте вкладку «Запис». Виберіть зі списку доступних мікрофонів потрібний пристрій і натисніть кнопку «За замовчуванням». Тепер натисніть «Властивості» і відкрийте вкладку «Рівні».
7
Встановіть відповідний показник гучності мікрофону. Якщо навіть максимальний рівень не дає бажаної гучності, змініть положення бігунка в поле «Посилення мікрофона».
8
Для перевірки пристрою відкрийте вкладку «Прослухати». Поставте галочку поруч із пунктом "Прослуховувати з даного пристрою». Після завершення тестування зніміть цю галочку.
Все більше і більше людей по всьому світу спілкуються в мережі інтернет за допомогою веб-камер. Такий зв'язок не має меж, в більшості своїй безкоштовна, і, крім іншого, дозволяє бачити і чути співрозмовника, що знаходиться на іншому боці земної кулі. Однак перед тим, як почати розмову, потрібно налаштувати необхідне для нього обладнання. Зокрема, потрібно щоб почав працювати вбудований в веб-камеру мікрофон.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, веб-камера, програма Skype, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Переконайтеся, що мікрофон веб-камери підключений до комп'ютера. Якщо її кабель має єдиний роз'єм USB, мікрофон підключається по ньому ж. Якщо ж кабель веб-камери має на кінці розгалуження з окремим штекером для мікрофона, вставте його в мікрофонний гніздо комп'ютера. Як правило, воно рожевого кольору і поряд з ним схематично зображено мікрофон.
2
Перевірте, щоб мікрофон був включений в системі. Для цього відкрийте меню «Звуки і аудіопристрої» в "Панелі управління" та натисніть кнопку «Додатково», щоб відкрити мікшер пристроїв. У смужці зі шкалою гучності мікрофона є пункт «вимкнений», якщо там стоїть галочка, заберіть її, а також підійміть бігунок на шкалі гучності мікрофона у верхнє положення.
3
Запустіть програму Skype. У рядку меню відкрийте вкладку «Інструменти» і виберіть пункт «Настройки». У вікні, виберіть пункт «Налаштування звуку». У вікні праворуч відобразяться доступні настройки для мікрофона і динаміків. У полі настройки мікрофона є рядок вибору пристрою. Якщо мікрофон веб-камери підключений по USB, в цьому рядку необхідно вибрати «USB-мікрофон». Якщо мікрофон підключений через роз'єм на звуковій платі, міняти нічого не треба.
4
Під рядком вибору пристрою розташована шкала гучності мікрофону. Щоб збільшити або зменшити гучність, приберіть галочку біля напису «Дозволити автоматичне налаштування мікрофону» і пересуванням бігунка встановіть необхідний рівень гучності. Перевірити, як працює мікрофон, можна за допомогою тестового дзвінка програми Skype.