Як налаштувати dns інтернет.

DNS означає «сервер доменних імен». Налаштування цього сервера вимагає продуманих дій, так як помилки або неточності можуть призвести до того, що настроюється сайт в мережі стане недоступним. Налаштуванні підлягають записи A, CNAME та ін.
Інструкція
1
Доступ до налаштувань DNS можна отримати у відповідному меню панелі управління хостингом. Зазвичай ця функція називається DNS Menu або навіть просто «Налаштування DNS». Таблиця хостів та відповідних записів DNS обов'язково містить поля «Ім'я хоста» і «Тип запису». При внесенні запису слід пам'ятати, що ім'я хоста може бути написано повністю з обов'язковою точкою на кінці (primer.mysate.ru.) Або просто у вигляді піддомену (pimer) без точки. Обидва варіанти допустимі.
2
У наступному після імені полі потрібно вибрати тип запису. Різні типи записи використовуються залежно від мети. Тип запису А регламентує встановлення відповідності між ім'ям хоста, що знаходиться в домені, і відповідним йому IP адресою. Наприклад, щоб ім'я mycomp.mydomain.com вказувало на домашній комп'ютер з IP 192.167.0.3, треба ввести запис в поле «Ім'я хоста» mycomputer.yourdomain.com., В «Тип запису» А, в «IP адреса» 192.167.0.3 відповідно. Причому точка після імені хоста обов'язкове, а після IP адреси не потрібна.
3
Тип запису CNAME (Canonical Name), що означає «канонічне ім'я», дозволяє привласнити хосту мнемонічне ім'я або псевдонім. Запис newname.mysate.ru. CNAME sate.ru. при наявності sate.ru. A 192.168.0.1 треба розуміти так: мнемонічне ім'я newname.mysate.ru дає можливість доступу до домену sate.ru. за адресою псевдоніма, тобто newname.mysate.ru. Таким чином, можна створити мнемонічне ім'я у вигляді доменного імені третього рівня, наприклад, www.mysate.ru, для сайту, розташованого на google.com. При цьому домен mysate.ru повинен бути «припаркований» на якому-небудь сервері. З цією метою зручно скористатися серверами реєстратора, які зазвичай надаються безкоштовно.
Корисна порада
Перш ніж приступити до налаштування DNS, слід уважно ознайомитися з інструкціями та рекомендаціями на сайті хостера.