Як побудувати скейт-парк. Як отримати рожевий колір.

Катання на скейті поки не є офіційним видом спорту, а тому не має державної підтримки. Проте в містах все частіше можна зустріти скейт парки - спеціальні майданчики з трамплінами та гірками.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили побудувати скейт-парк у своєму населеному пункті, об'єднайте всіх зацікавлених осіб і створіть ініціативну групу. Виберіть лідера, який зможе вести розмови з чиновниками і добиватися результату.
2
Перед першим походом до влади зберіть якомога більше підписів на підтримку скейт-парку. У заяві доведіть необхідність створення такого майданчика на даній території.
3
Підготуйте кілька проектів, в них включите фотографії та інформаційні матеріали. Підрахуйте приблизний бюджет. Подумайте, як можна залучити до будівництва бізнесменів. Наприклад, вашими спонсорами можуть стати підприємці, які займаються продажем спортивних товарів. Адже в разі появи скейт-парку збільшиться попит на ролики, велосипеди, скейтборд, спортивну форму і т.п.
4
Крім того, індустрія розваг і раніше залишається однією з найприбутковіших галузей бізнесу. Тому майданчик можна зробити платною, тоді всі витрати окупляться швидше. Однак послуги повинні відповідати рівню стягуваної плати, а це означає, що парк доведеться оснастити хорошим покриттям, обладнанням. Можна запропонувати відвідувачам брати в оренду ролики, скейти, велосипеди. Буде потрібно оформити та статутні документи, зареєструвати ІП.
5
Відправте заявку до Головархітектури і адміністрацію району (муніципалітету). Протягом 30 днів вона буде розглянута, на руки ви отримаєте або дозвіл на будівництво, або мотивовану відмову, який можна оскаржити в судовому порядку.
6
Якщо заявка схвалена, вас попросять затвердити проект (знову зверніться до Головархітектури і кадастрову палату) і надати графік виконання робіт, кошторис і договори з підрядниками. Втім, можна обійтися і без цих документів - побудуйте скейт-парк самостійно і вже за фактом зверніться в той орган, в управлінні якого знаходиться займана ним площа, з проханням прийняти на баланс готове споруда чи передати ділянку в довгострокову безоплатне користування населенню.
7
Закінчивши з бюрократичними процедурами, приступайте до оснащення майданчика. Скейт-парк повинен бути оснащений фігурами для виконання трюків, це можуть бути рампи, разгонки, перила, фанбокси, піраміди, сходинки та інші. Кожна фігура повинна розташовуватися на відстані не менше 2,5 м від інших. При цьому ті пристрої, які припускають стрибки зі скейтом, розмістіть в центрі арени.
8
Передбачите викочування і доріжки для розгону, окремо повинні розташовуватися траси для початківців. Як правило, їх ширина варіюється від 3 до 9 м.
Катання на дошці - не тільки відмінний спосіб відпочити і зарядитися енергією, але і популярний прикладний вид спорту. Сучасні скейтбордисти здатні виконувати дивовижні піруети, радуючи публіку і шанувальників скейта. Щоб катання на дошці було комфортним і безпечним, скейт виготовляють з дотриманням всіх тонкощів технології.
Інструкція
1
Традиційно скейти роблять з декількох шарів міцної деревини або фанери. Чим дорожче спортивний снаряд, тим якісніше матеріали, що застосовуються для його виготовлення. Найкращі зразки дощок майструють з шести-семи шарів кленової фанери з обов'язковою облицюванням торців.
2
Виробничий процес при масовому виготовленні скейтів розбивається на кілька послідовних етапів. На спеціальний стелаж встановлюють декілька шарів фанери, між якими накладають спеціальний клеїть. Клей, застосовуваний для виготовлення дощок, здатний витримувати сильні удари і тривалу вібрацію.
3
Потім скомпоновану пачку поміщають в прес-форму, відповідну за розмірами і конфігурації майбутнього скейту. Прес чинить на матеріал тиск у кілька десятків тонн. Листи фанери при цьому стискаються, утворюючи єдине ціле. Надлишки клеїть речовини стікають по краях пачки, яка при цьому утворює ще більш монолітний масив. Готовий блок залишають в такому стані на кілька годин.
4
Наступний етап полягає в висвердлюванні отворів для передніх і задніх траків, які будуть обертатися на своїй осі, дозволяючи дошці повертатися в потрібному напрямку.
5
Тільки тепер блоку прямокутної форми надають знайомі всім обриси скейтборду. Для цього застосовують декілька видів шаблонів, які враховують конфігурацію тієї чи іншої моделі. Після накладання шаблону і обробки фрезою скейт знаходить звичний вигляд.
6
Настає етап шліфування поверхонь. Після обробки на шліфувальному станку майбутній скейт полірують, використовуючи набір щіток і наждачний папір різного типу. Завдання на цьому етапі проста, але відповідальна - видалити грубі волокна деревини, щоб зробити скейт абсолютно гладким.
7
Тепер виріб надходить у цех чистової обробки, де дошку покривають ґрунтовкою і шаром безбарвного лаку. При необхідності на верхню поверхню скейта наноситься малюнок. Після повного висихання захисного покриття на скейт монтують ходову частину. Тепер дошка повністю готова до використання.