Як перемістити пам'ять з диска D на диск C. Яка потрібна програма щоб перекинути з диска d пам'ять на диск c.

Щоб програми, встановлені на комп'ютері, коректно працювали, на логічному диску має бути достатньо вільного простору. Якщо місця не вистачає, можна спробувати звільнити його різними способами.
Інструкція
1
Для розподілу дискового простору між розділами використовується програма Acronis DiskDirectorSuite. Передбачається, що утиліта не пошкоджує файли на дисках, однак для безпеки скопіюйте важливу інформацію на зовнішній носій.
2
Запустіть програму і виберіть автоматичний режим роботи. У лівій частині вікна в разеделе «Майстра» відзначте пункт «Збільшення дискового простору».
3
У вікні «Майстра збільшення простору» відзначте диск С: і натисніть "Далі" для продовження роботи. У новому вікні виберіть D: і продовжуйте роботу, натиснувши «Далі». У вікні «Розмір розділу» встановіть новий розмір D. Для цього змініть положення движка або введіть дані в поле «Розмір розділу».
4
Знову натисніть «Далі». Система виведе вікно з новою структурою дисків. Якщо вас все влаштовує, натисніть «Завершити», якщо хочете скасувати зміни, використовуйте кнопку «Назад». У фінальному вікні натисніть кнопку в вигляді прапора шахової забарвлення, після чого програма почне роботу.
5
За замовчуванням на диску С: знаходиться файл підкачки - місце, куди Windows записує проміжні результати обчислень і найбільш затребувані дані. Щоб звільнити місце на системному диску, файл підкачки можна перемістити на інший логічний диск.
6
Викличте контекстне меню клацанням правою клавішею по піктограмі "Мій комп'ютер" і відзначте «Властивості». В розділі «Швидкодія» вкладки «Додатково» натисніть «Параметри» і знову перейдіть в закладку «Додатково».
7
В розділі «Віртуальна пам'ять » натисніть «Змінити». Відзначте курсором диск С і в розділі «Розмір файлу підкачки ...» призначте «Без файлу підкачки». Натисніть «Поставити» для підтвердження змін. Потім виберіть диск D і в цьому ж розділі встановіть мінімальний і максимальний розмір файлу підкачки. Мінімальний розмір рекомендується приймати в 1,5 рази більше обсягу ОЗУ на комп'ютері.
8
Перш ніж змінювати дисковий простір, очистіть диск С від тимчасових файлів. В меню «Пуск» виберіть «Знайти» і вкажіть «Файли і папки». У рядок пошуку введіть temp, областю пошуку призначте диск С і в додаткових параметрах вкажіть «Пошук в системних папках», «Пошук в прихованих папках» і «Пошук у вкладених папках».
9
Відкрийте знайдені папки з ім'ям Temp і Temporary Internet FilesContent.IE5 і видаліть їх вміст - таким чином ви зможете звільнити багато місця на системному диску.
Незважаючи на те, що жорсткі диски сучасних комп'ютерів стають все більше, все одно користувачі так чи інакше стикаються з проблемою браку вільного місця на дисках. Допомогти впоратися з цією проблемою можуть спеціалізовані програми.
Вам знадобиться
  • Для очищення сміття, тимчасових файлів, непотрібних «хвостів» програм можна використовувати безкоштовну програму "Ccleaner".
Інструкція
1
Скачайте програму "Ccleaner" з сайту виробника. http://www.filehippo.com/download_ccleaner/Запустите виконуваний файл установки. Під час установки програми майстер задаватиме деякі питання: про шлях установки, про створення ярликів. Якщо ви не впевнені в правильному виборі, можна залишити настройки, які програма має за замовчуванням.
2
Після установки програма запуститься автоматично. При першому запуску Ccleaner запропонує виконати оптимальний аналіз cookie. Погодьтеся. Це дозволить зберегти ваші авторизовані дані різних сайтів при проведенні чистки.
3
В основному меню програми відкрийте вкладку «очистка». На цій вкладці можна вибрати, які саме файли необхідно вичистити з вашого комп'ютера для збільшення розмірів вільного місця. Можна залишити параметри, запропоновані програмою. Закрийте вікна браузерів і натисніть кнопку «аналіз». Після обробки даних програма покаже, яка саме кількість місця на диску займають непотрібні файли.
4
Перегляньте файли, які запропонувала до видалення програма. Якщо ви вважаєте, що якісь з цих файлів вам все ж необхідні, зніміть галочку з даного типу файлів на вкладці «windows» або «додатки».
5
Натисніть кнопку «очистка». При великій кількості файлів очистка може зайняти тривалий час. Після її завершення програма видасть звіт про те, які файли видалені і скільки місця очищено.
6
На вкладці «сервіс» можна ознайомитися зі списком встановлених програм. Якщо який-небудь програмою ви більше не користуєтеся і не бажаєте, щоб вона займала місце на комп'ютері, виділіть її у списку і натисніть кнопку «видалити».
Корисна порада
Завжди тримайте вільним як мінімум 1 гігабайт місця на жорсткому диску. Цей обсяг пам'яті необхідний системі для нормального функціонування файлу підкачки.