Як відкрити машину з центральним замком.

Допоміжна система централізованого блокування замків дозволяє відкривати і закривати одночасно всі двері автомобіля. Подібна ефективний захист від викрадення може зіграти злий жарт із власником автомобіля: електроніка не спрацює в тому випадку, якщо акумулятор розрядився, а стандартні методи примусового відкриття дверей в цій ситуації опиняться недієвими.
Інструкція
1
Відкрийте автомобіль з центральним замком , подавши напругу на бортову мережу. Для цього зніміть прозорий кожух з зовнішнього освітлювального приладу і витягніть лампочку. Розбийте скло точно такий же перегоріли лампочки і встановіть її взамін працюючої. Подайте напругу від добре зарядженого акумулятора на виступаючі вперед вусики. Цей спосіб дієвий лише в тому випадку, якщо акумулятор розрядився після того, як ви надовго залишили включеними габаритні вогні або ближнє світло.
2
Замініть акумулятор новим, якщо причиною блокування центрального замка став той факт, що старий вичерпав свій ресурс. Оскільки відкрити капот автомобіля просто так вам не вдасться, спорудити з дроту гачок і спробуйте з його допомогою дотягнутися до запірних важільців або зачепити трос, що йде від замка капота до лівого крила. Різко дерните тросик, підчепивши його дротом біля радіатора або лівої фари.
3
Помістіть батарею разом з капотом. Один з дротів прикурювача підключіть до негативної клеми і маси автомобіля. Другий провід підключіть до позитивної клеми і з'єднайте його з «плюсом» стартера. Інша людина в цей момент повинен відкрити автомобіль брелоком або ключем. Заздалегідь підготуйтеся до повторного виникнення подібної ситуації, передбачивши спеціальний роз'єм або провід, на який можна буде легко подати зовнішнє електроживлення в разі потреби.
4
Скористайтеся допомогою компаній, що представляють послуги з аварійного розтину автомобілів, якщо у вас не виходить самостійно розблокувати автомобіль або ви хочете уникнути пошкоджень, які можуть виникнути в результаті ваших дій. Якщо центральний замок був зламаний, фахівці автомобільної технічної допомоги справлять його ремонт.