Як кріпити точковий світильник.

Популярність точкових світильників не знає меж. Їх використовують практично скрізь: на кухні, у ванній кімнаті, в офісі, на виставках і навіть в картинних галереях. Кріпити точкові світильники нескладно. До цього етапу робіт приступають вже після того, як зроблено гіпсокартонна стеля і проведена проводка.
Вам знадобиться
  • - лінійка;
  • - олівець;
  • - електродриль;
  • - коронки;
  • - викрутка;
  • - ніж;
  • - бокорізи;
  • - світильник.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до монтажу точкового світильника на підвісний гіпсокартонний стелю, потрібно зробити для нього відповідний отвір. Щоб не порушити симетрію і організувати правильне освітлення, рекомендується зробити розмітку. Вона дозволить визначити потрібну кількість точкових світильників і їх місцерозташування.
2
Озброївшись будівельним правилом або довгим ватерпасом, приступите до справи: накресліть олівцем діагональні лінії, знайдіть центр стелі і відзначте майбутнє місце розташування точкових світильників.
3
Закріпіть в електродрилі металеву «коронку» по гіпсокартону або дереву, після чого просвердлите необхідну кількість отворів (вони у вас вже намічені на стелі). Діаметр металевої «коронки» повинен відповідати діаметру внутрішньої частини точкового світильника, завдяки цьому зовнішня частина світильника буде повністю закривати просвердлений отвір.
4
Розпочніть підключенню світильників. Перш за все, оголити кінці проводів, використовуючи для цього бокорізи або гострий ніж. Після цього скрутіть багатожильний провід: це додасть йому жорсткості.
5
Потім за допомогою викрутки відкрутіть притискні гвинти клем. Слідом за цим підключіть дроти до клем і для надійного контакту міцно закрутіть гвинти.
6
Міцно притисніть пружинні кріплення світильника до його корпусу. Не відпускаючи кріплення, акуратно просуньте «точечнік» в стельове отвір до упору: пружини розімкнуться, і світильник буде надійно зафіксований. При необхідності подправьте рукою лицьову частину світильника.
7
Укрутите лампочку в світильник і перевірте його роботу.
Зверніть увагу
Перед початком роботи обесточьте електромережу!
Корисна порада
Розмітку олівцем рекомендується робити до початку малярних робіт.