Як записати радіо winamp. Як зробити радіо рип через цштфьз.

Онлайн- радіо є досить популярним видом сервісу в інтернеті. Свої мережеві «радіоканали» створюють як великі медіа-корпорації, так і ентузіасти-одинаки. Потоковий формат мовлення не дозволяє отримати всю трансляцію відразу. Але можна записати радіо, використовуючи, наприклад, плеєр Winamp зі спеціальним плагіном.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - браузер;
  • - Winamp.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть Streamripper - популярний плагін до Winamp, спеціально створений для запису інтернет-радіо. Перейдіть в браузері на сторінку http://sourceforge.net/projects/streamripper/, натисніть на кнопку Download. Збережіть інсталяційний пакет на диск комп'ютера. Запустіть завантажений файл. Проведіть установку Streamripper, слідуючи вказівкам майстра.
2
Розпочніть конфігуруванню плагіна. Запустіть Winamp. Разом з плеєром відобразиться вікно Streamripper. Натисніть в ньому на кнопку Oprions. З'явиться діалог Streamripper Settings.
3
Встановіть параметри підключення Streamripper до серверів інтернет-радіостанцій. Клікніть по заголовку вкладки Connection. Якщо ви використовуєте проксі-сервер, то введіть його адресу в текстове поле Proxy Server. Якщо ви хочете, щоб Streamripper здійснював спроби повторного підключення у випадку обриву з'єднання, встановіть прапорець Try to reconnect to the stream if it drops.
4
Оберіть опції запису і збереження даних аудіо-потоку. При необхідності введення обмежень на обсяг однієї трансляції, активуйте опцію Do not rip over X megs, а потім вкажіть потрібну величину в текстовому полі Megs. Перейдіть на вкладку File діалогу Streamripper Settings. Вкажіть каталог розміщення вихідних файлів в текстовому полі Output Directory. Якщо запис необхідно розділяти на треки, встановіть прапорець Rip to separate files. При необхідності змініть шаблон імен файлів, що зберігаються, задавши його в текстовому полі Output file pattern вкладки Pattern. Натисніть кнопку OK.
5
Почніть прослуховування інтернет-радіо через Winamp. Виберіть у меню пункти File і "Play URL ...". Відкриється діалог Open URL. Виберіть у списку або введіть вручну адресу джерела даних каналу (зазвичай вказується на сайті інтернет-радіостанції). Натисніть кнопку Open. Введений адресу відобразиться в списку вікна PLAYLIST EDITOR. Виділіть її та натисніть Enter або двічі клікніть по відповідному елементу мишею. Почнеться відтворення каналу.
6
Запишіть радіо з Winamp. У вікні Streamripper клікніть по кнопці Start. Почне відображатися статистика по процесу захоплення даних поточного треку. Коли потрібно буде зупинити запис, клікніть по кнопці Stop. Перейдіть в каталог, заданий на четвертому кроці, і перемістить звідти збережені файли.
Якщо вам набридли всі аудіозаписи, які є на вашому комп'ютері, то ви напевно включите радіо , щоб почути щось нове але як бути, якщо яка-небудь пісня вам дуже сподобалася, а ви не почули хто виконавець, щоб потім її завантажити з якогось сайту? Все гранично просто: скористайтеся спеціальною функцією програвача WinAmp, щоб записати вподобаний трек.
Інструкція
1
Скачайте з інтернету і встановіть на ваш персональний комп'ютер мультимедійний програвач WinAmp. Це безкоштовна і дуже популярна програма для прослуховування музики та перегляду відео. Її можна завантажити, як з офіційного сайту виробника, так і з будь-якого іншого зручного для вас ресурсу. Також не забудьте завантажити спеціальний плагін до програвача, який називається StreamRipper. Тому як без нього вам не вдасться записувати радіо в вінампі.
2
Встановіть плагін StreamRipper, після того як встановіть на ваш персональний комп'ютер сам програвач WinAmp. Установка плагіна не займе багато часу і не викличе ніяких складнощів Директорія установки буде визначена програмою самостійно, вам потрібно тільки погодитися з правилами ліцензійної угоди і запустити процес установки.
3
Запустіть програвач WinAmp після закінчення установки плагіна, вікно якого відкриється автоматично при запуску програвача. Тепер, щоб записати радіо в вінампі, зайдіть на сайт радіо станції і скачайте файл у форматі M3U, щоб підключитися до трансляції. Тепер, що стосується самого процесу запису. У вікні недавно встановленого плагіна ви побачите 3 кнопки. Якщо він русифікований, то вони будуть назватися: «Старт», «Стоп», «Властивості».
4
Врахуйте, що всі треки, які ви записали з радіо в вінампі автоматично зберігаються на робочому столі. Щоб змінити директорію збереження записів, натисніть кнопку «Властивості», у вікні натисніть кнопку «Файл» і задайте нову адресу, куди і будуть в наслідок зберігатися всі записані файли.
5
Натисніть кнопку «Старт», щоб почати запис і кнопку «Стоп», щоб її завершити. Прослухати записані файли ви зможете в цьому ж програвачі. Для цього вам потрібно перейти в ту папку, яку ви вказали, як місце збереження записів і запустити записані треки.