Як знайти супутник "Ямал". знайти супутник yamal.

« Ямал » - це один з найпопулярніших і затребуваних супутників телемовлення, який передає сигнал безлічі російських каналів, що знаходяться у відкритому доступі. Для настройки супутникової антени на «Ямал» не обов'язково запрошувати фахівців. Це можна зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • - антена;
  • - ресивер;
  • - будівельний рівень;
  • - транспортир;
  • - схил.
Інструкція
1
Для початку зберіть і поставте антену. Її стійку встановіть строго вертикально. Для цього використовуйте будівельний рівень. Якщо антена має кільце, то воно теж повинна розміщуватись горизонтально.
2
Розрахуйте кут, під яким видно супутник. Кут місця - це нахил, під яким антена по вертикалі дивиться на супутник. За допомогою схилу і шкільного транспортира встановіть дзеркало антени. Координати міст можна знайти на багатьох сайтах в інтернеті.
3
Далі налаштуйте супутниковий приймач. Зайдіть в пункт «Меню» - «Налаштування», натисніть «Пошук каналів», а потім «Налаштування антени». В поле «Частота гетеродина» поставте 5150.
4
У назві супутника впишіть будь-яке слово. Деполяризатор вставляти в конвертор не потрібно, тому що невідомо, в якому становищі він повинен знаходитися. Сильний транспондер приймається і без нього. Потім натисніть ОК.
5
Введіть швидкість 28000, частоту транспондера 3645, FEC? і знову натисніть ОК.
6
Ресивер спробує знайти канали, але не знайде їх. Це необхідно для того, щоб з'явилася шкала якості цифрового сигналу і шкала, яка вимірює аналоговий рівень. В деяких ресіверах необхідно натиснути кнопку Exit, зайти в параметри терміналу і знайти контроль сигналу. Якщо антена не налаштована на супутник, обидві шкали показуватимуть <0>.
7
Тепер плавно крутите антену по азимуту. Як тільки вона потрапляє на супутник, аналоговий рівень почне рости, а на другий шкалою з'явиться якість.
8
Підстройте антену по вертикалі і горизонталі, щоб домогтися максимально можливої якості сигналу. Далі знайдіть в інтернеті список частот супутника «Ямал», налаштуйте термінал і насолоджуйтеся улюбленими каналами.
Зверніть увагу
Вибираючи антену, краще віддати перевагу російській виробництву, так як китайські сегментні антени відрізняються поганий геометрією дзеркала і працюють тільки на 20% в Ку діапазоні.
Корисна порада
Для настройки антени краще мати звичайний індикатор сигналу, а не ресивер. З його допомогою ви знайдете супутник швидше. Не забудьте вставити деполяризатор після настройки антени, так як він дає виграш по сигналу в два рази.