Як переодягти людини в фотошопі. докладна інструкція по заміні шаблону в фотошопі.

Змінити одяг на знімку засобами графічного редактора Photoshop можна за допомогою шаблонів, які легко виявити на інтернет-ресурсах, присвячених графічного дизайну. Правда, при розбіжності форми шаблону і пози моделі може знадобитися додаткова доробка картинки за допомогою інструментів трансформації.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія;
  • - шаблон з одягом.
Інструкція
1
За допомогою опції Open («Відкрити») меню File («Файл») завантажте в графічний редактор шаблон з одягом і знімок. Кожне зображення відкриється в своєму вікні. Якщо у вашому розпорядженні виявився багатошаровий файл psd не тільки з новим одягом, а й фоном, єдине, що вам буде потрібно зробити, це вставити особа зі знімка в шаблон.
2
Виділіть фрагмент фотографії з обличчям за допомогою Rectangular Marquee («Прямокутне виділення») або Polygonal Lasso («Багатокутне ласо»). Застосувавши опцію Copy («Копіювати») меню Edit («Редагування»), помістіть виділений ділянку картинки в буфер обміну. Вставте його в шаблон опцією Paste («Вставити») з того ж меню. За допомогою опцій групи Arrange («Монтаж») меню Layer («Шар») помістіть шар з особою під шар з одягом.
3
Опцією Reveal All («Показати все») групи Layer Mask («Шар-маска») меню Layer («Шар») створіть маску на шарі з особою. З її допомогою ви зможете приховати фрагменти вихідного фону, що потрапили на картинку разом з головою моделі. Для цього зафарбуйте маску чорним кольором в тих місцях, де збереглися шматки вихідного фону, застосувавши інструмент Brush («Кисть»).
4
Розміри шаблону можуть не відповідати габаритам вставленого в нього обличчя. Щоб це виправити, відрегулюйте розмір одягу з фоном або особи, застосувавши опцію Free Transform («Вільна трансформація») меню Edit («Редагування»). Для того щоб рівною мірою змінити величину зображення на всіх шарах, з яких складається шаблон, виділіть їх, утримуючи клавішу Ctrl.
5
Якщо, використовуючи для заміни одягу шаблон psd з фоном, ви хочете зберегти оригінальний фон фотографії, вставте весь знімок під шар з одягом і подгоните його розмір під габарити шаблону. За допомогою Move Tool («Переміщення») пересуньте фото так, щоб голова моделі сполучилася з одягом. Інструментом Crop («Обрізка») обріжте шаблон в тих місцях, які не перекриваються фоном фотографії.
6
Для зміни одягу на знімку можна скористатися шаблоном в форматі png. Як правило, в такі файли зберігається зображення одягу на прозорому тлі. Вставте потрібний предмет гардероба поверх шару з фотографією і сумістите розміри і положення обох картинок.
7
Може виявитися, що положення рукавів одягу не збігається з положенням рук моделі на знімку. Цю проблему можна вирішити кількома способами: підігнати положення рукавів під положення рук опцією Warp («Деформація») групи Transform («Трансформація») меню Edit («Редагування») або скопіювати руки на новий шар і трансформувати їх тій же опцією так, щоб вони природно поєднувалися з одягом. Вихідну пару рук, що залишилася на картинці, доведеться закрити фрагментами фону, застосувавши інструмент Clone Stamp («Штамп»).
8
За допомогою опції Hue/Saturation («Тон/Насиченість») або Color Balance («Колірний баланс») групи Adjustments («Корекція») меню Image («Зображення») відредагуйте, при необхідності, яскравість і колірну гаму одягу, наблизивши її до кольорової гами фотографії.
9
Збережіть картинку, в форматі jpg опцією Save As («Зберегти як») меню File («Файл»).