Як переплавити скло. Як переплавити кільце.

За давньою легендою, винахідниками скла є фінікійські торговці. Повертаючись з мандрів, вони зробили зупинку на острові і розвели багаття. Від високого спека пісок почав плавитися і перетворився на склоподібну масу. Скло є аморфним речовиною і за деякими своїми властивостями зближується з рідиною. Це один з небагатьох матеріалів, який може бути перероблений вдруге на сто відсотків, не втративши при цьому своїх властивостей.
Інструкція
1
Скло складається з соди, вапна і на 70% з кварцового піску. Блиск і стійкість до різних хімічних впливів йому надають вапняні домішки.
2
Скло є довговічним і дуже зносостійким матеріалом. Відходи з нього руйнуються в природному середовищі протягом сотень років. Від перепадів температур вони розтріскуються і кришаться. Поступово перетворюючись на кінцевий продукт розпаду - скляну крихту, незвичайно подібну з піском.
3
відслужили свій вік скляні вироби легко пустити у вторинне використання. Скло піддається переплавки. Причому виробити з битого скла новий виріб в 40 разів дешевше, ніж зробити те ж саме з первинної сировини.
4
Для вторинної переробки підходить далеко не всяке скло. Не можна переплавити кераміку, столовий посуд, а також биті скляні предмети.
5
Скляні відходи необхідно розділити за кольорами. Це пов'язано з тим, що кожному кольору відповідає своя температура плавлення. Розсортувати скло ретельно подрібнюють, зсипають у форми і переплавляють муфельній печі в скляну масу. Обов'язково додають при цьому первинні матеріали (кремній, вапно і соду). І вже з переплавленого скла відливають нові вироби.
6
Для додання склу потрібного кольору в нього слід додати різні оксиди металів. Наприклад, оксид урану дасть жовтий відтінок, а нікель забарвить у фіолетовий колір, в той час як оксид заліза зробить скло блакитного і навіть буро-червоним - залежно від концентрації.
7
Температура плавлення скла дуже висока і залежить від його кольору. Чим темніше переробляє скло, тим вище потрібна температура для його переплавки. Щоб додати склу необхідну форму, треба його нагріти до 1000 градусів Цельсія.
Гра Minecraft являє собою відкритий світ, в якому можна досліджувати лісу, моря і підземні печери. Багато гравців вважають за краще зводити дивовижні конструкції, частина яких представляє копії реальних будівель. Скло - один з найкрасивіших і доступних матеріалів.
Інструкція
1
Як і в реальності, в грі скло виробляється з піску. Його треба переплавити в печі за допомогою вугілля або відра з лавою. З одного блоку піску виходить один блок скла.
2
Пісок найпростіше знайти на березі якої-небудь водойми або в пустелі. Це обсипається блок, в якому можна задихнутися, так що викопувати його краще зверху, щоб випадково себе не засинати. Якщо вам важлива краса навколишньої місцевості, за піском краще йти подалі. Або ж (це працює в основному в пустелі) знімати його рівними шарами, щоб не спотворювати ландшафт.
3
Для швидкої видобутку піску потрібно зробити лопату. Вона може бути створена з якого завгодно матеріалу, в тому числі і дерева. Але такий інструмент буде швидко ламатися. Щоб зробити лопату, вам знадобляться дві палки і блок дерев'яних дощок, кругляка, залізний злиток або алмаз. Їх потрібно розмістити на верстаті по центральній вертикалі квадрата так, щоб палки були внизу, а функціональний блок нагорі. Лопатою пісок добувати набагато швидше, ніж руками або киркою.
4
Крім піску вам знадобиться вугілля або відро з лавою. Вугільна руда часто виходить на видимі схили гір. Добути вугілля можна будь киркою. Для її виготовлення вам знадобляться палиці і блоки кругляка або дощок. Як і у випадку з лопатою, можна використовувати злитки заліза або алмази. На верстаті потрібно заповнити верхній горизонтальний ряд функціональними блоками, а по центральній вертикалі встановити дві палиці. Вугільна руда дає дуже багато вугілля, з якого можна зробити факели. Вони знадобляться для дослідження печер і захисту будинку від монстрів.
5
Замість вугілля можна використовувати відро з лавою. На початковому етапі відро найпростіше знайти в скринях, які знаходяться в покинутих шахтах. Їм можна зачерпнути лаву. Озера лави найчастіше знаходяться в печерах, але рідко виходять на поверхню. З цією рідиною потрібно бути акуратніше, оскільки при падінні в неї без відповідного захисту та зілля дуже легко згоріти. Відро лави горить сто секунд, замінюючи таким чином досить велика кількість вугілля.
6
Зібравши достатньо вугілля і піску, використовуйте грубку. Якщо у вас її ще немає, створіть її на верстаті, розташувавши вісім блоків кругляка кільцем. Встановіть грубку, відкрийте її інтерфейс. У верхній осередок покладіть пісок (більше «стака» або шістдесяти чотирьох штук не влізе), в нижню - вугілля. Закрийте інтерфейс. Щоб прискорити процес, побудуйте поруч кілька грубок і переплавляють в них пісок одночасно.