Як полегшити болі в попереку.

Болі в попереку можуть виникати з різних причин і носити не тільки запальний характер. Неприємні відчуття в спині можуть бути сигналом хвороб нирок, кісткової системи або статевих органів, наприклад, при міомі матки. Приймати знеболюючі засоби - не вихід з положення, необхідно комплексне обстеження і лікування.
Вам знадобиться
  • - нестероїдні препарати;
  • - зігріває мазь;
  • - скипидар;
  • - морська сіль;
  • - хвойний екстракт;
  • - гірчичники.
Інструкція
1
Зверніться до лікарні. Після обстеження буде ясно, чому виникла біль у спині. Залежно від діагнозу вам призначать курс терапії. Якщо це сталося з причини остеохондрозу, то вам випишуть нестероїдні протизапальні таблетки і мазі. В інших випадках лікування буде направлено на усунення основної хвороби.
2
Пийте всі препарати, що порекомендував фахівець. Не варто займатися повним самолікуванням, не факт, що воно допоможе вам впоратися з болем. Нестероїдні мазі наносите на чисту шкіру тіла 2-3 рази на день. Поступово рухливість хребта відновиться, а біль вщухне. Якщо у вас виникнуть побічні ефекти, повідомте про це лікаря.
3
Ставте гірчичники на хворе місце. Краще допомагають гірчичні пакети, тому що вони сильніші прогрівають. Якщо у вас чутлива шкіра, прикладайте до попереку сухе тепло. Підійде як електрична грілка, так і розпечена сіль, пересипана в вовняну шаль.
4
Купуйте мазь зі зміїною отрутою, вона допоможе позбутися болю в найкоротші терміни. Наносите на поперек і вздовж усього хребта рекомендовану кількість мазі. Для посилення її ефективності утеплите спину вовняним шарфом або шаллю. Вже через добу біль вщухне. Виконуйте рекомендовану дозування, так як мазь отруйна.
5
Приймайте гарячу ванну перед сном, щоб полегшити біль у попереку. У воду додавайте морську сіль або хвойний екстракт. Після водних процедур розітріть спину скипидаром і ляжте під теплу ковдру.
6
Зверніться до мануального терапевта, якщо біль не проходить. При остеохондрозі хребта необхідний спеціальний масаж, особливо якщо хвороба викликана сильним зміщенням дисків. Звичайно, знеболюючі засоби будуть допомагати на час, але щоб повністю вирішити проблему, необхідна допомога масажиста.