Як витягнути картинку з сайту. Як витягнути фрагмент малюнка з сторінки в свій комп'ютер.

Якщо ви хочете дістати графічний файл з web-сторінки і потім використовувати його в особистих або комерційних цілях, спочатку переконайтеся в тому, не захищений чи він авторським правом.
Інструкція
1
Дістати картинку з сайта можна в кілька прийомів. Для цього: - відкрийте потрібну сторінку; - наведіть на зображення курсор; - клацніть правою кнопкою миші по графічному файлу; - у спливаючому меню виберіть команду «Зберегти зображення як ...»; - задайте параметри папки і натисніть кнопку «Зберегти» .Нужная вам картинка з'явиться в тому місці, в яке ви її направили. Після вдалого завершення операції для впевненості перевірте, чи з'явилося зображення в потрібній папці. Якщо ні, значить, ви неправильно його вказали.
2
Якщо з яких-небудь причин ви не можете витягнути картинку за допомогою описаного способу, збережіть всю web-сторінку. Відведіть курсор на вільне місце, і правою кнопкою миші виберіть команду «Зберегти як ...», у вікні, визначте місце, куди потрапить вміст, в типі файлу повинна стояти напис «Веб-сторінка, повністю». В результаті має з'явитися два нових елементи: фрагмент web-сторінки і папка з його вмістом. У ній-то і будуть знаходитися всі картинки, які були опубліковані.
3
Якщо принципових вимог до якості витягненого зображення не пред'являється, скопіюйте web-сторінку за допомогою клавіші PrtScm. Потім відкрийте простий графічний редактор Paint («Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні»), виріжте потрібне місце і збережіть його. Однак цей спосіб зажадає багато часу, якщо має бути витягувати велику кількість зображень.
4
Більше швидкісним методом виявиться копіювання картинок з коду сторінки, який відкривається поєднанням клавіш Ctrl і U. Знайдіть місце розташування зображення і клацніть по посиланню - з'явиться нове вікно, а в ньому ви побачите зображення. Далі залишиться тільки скопіювати його правою кнопкою миші і перенести в потрібну папку, як це описано в першому кроці.
У вас є документ, створений в додатку Microsoft Word, в який вставлені картинки. Якщо вам треба витягнути ці картинки з документа без втрати якості зображення і зберегти їх в звичному растровому форматі (* .bmp, *. Jpeg, * .tiff або *.gif"), то допомогти в цьому вам можуть кілька простих кроків.
Вам знадобиться
  • • Персональний комп'ютер
  • • Ліцензійна версія пакету програм Microsoft Office
Інструкція
1
Відкрийте документ в додатку Microsoft Word. Якщо ви працюєте в версії програми 2000 або 2003 року, в головному меню натисніть вкладку «Файл», зі списку виберіть функцію «Зберегти в форматі HTML ...».
2
У вікні збереження документа вкажіть шлях, ім'я, а в списку запропонованих форматів виберіть «Веб-сторінка (* .htm, * .html)». У більш ранніх версіях Word з вкладки «Файл» в спадному списку відразу пропонується функція «Зберегти як ...».
3
Збережений документ буде виглядати таким чином: сам документ у форматі * .htm і папка з ім'ям збереженого вами документа, всередині якої ви знайдете текстовий файл з розширенням * .xml та файли растрових зображень у форматі * .jpeg або *. png. Ці файли і є ваші картинки, витягнуті з документа. Зверніть увагу на те, що кожна картинка представлена буде двома копіями: в поліпшеному і полегшеному якості зображення. Який з них вибрати - вирішувати вам.
Зверніть увагу
Якщо ви спробуєте витягти картинку шляхом прямого копіювання її в файл графічного редактора через буфер обміну, то це найчастіше супроводжується втратою якості зображення і спотвореннями в кодуванні квітів. Схожий результат вийде при створенні екранної копії з використанням функції "Print Screen".
Корисна порада
Подальші перетворення або збереження картинок в інших растрових форматах можна проводити за допомогою додатків, що працюють з растрами, наприклад, Adobe Photoshop, CorelDraw Photo Paint або звичний Paint, вбудований в стандартний набір програм для операційної системи комп'ютера Windows.