Як організувати катання на снігоходах.

Катання на снігоходах - заняття веселе, екстремальне, по-справжньому спортивне. Будь то велика і дружна компанія або всього кілька людей, цей вид відпочинку привнесе у ваше життя масу яскравих вражень і нікого не залишить байдужим. Головне, грамотно організувати катання на снігоходах.
Вам знадобиться
  • - адреса і телефон бази прокату в зручному для вас районі
  • - діючі права на водіння (будь-які)
  • - гроші
  • - хороша компанія
Інструкція
1
снігоходи самостійно може керувати людина, яка досягла 16-річного віку і має на руках діючі права на водіння транспортного засобу. Категорія прав не важлива. При організації катання на снігоходах переконайтеся, що всі учасники передбачуваної прогулянки/сафарі мають необхідні документи і знаходяться в потрібному віковому діапазоні. В іншому випадку дані особи зобов'язані бути пасажирами у інших учасників, що мають всі відповідні документи.
2
Виберіть прокатну базу, найбільш відповідну вашим бажанням. Особливу увагу зверніть на наявність ліцензії та сертифікації для організації потрібного вам виду відпочинку. Також попросіть пред'явити документацію, що підтверджує справність і успішно пройдений техогляд снігоходів. Уточніть питання по страховці.
3
Обговоріть передбачуваний маршрут, прокладете його на карті даної місцевості. Бажано оглянути його на спеціальній техніці з гідом (якщо катання на 1-2 години), переконатися, що траса добре прокладена, що на ній немає небезпеки зіткнення з лижниками/сноубордистами (якщо місцевість гірська) або будь-якими транспортними засобами.
4
Дізнайтеся про можливість отримати на базі спеціальні захисні елементи. В учасників катання обов'язково має бути маскою закрито обличчя, шоломом - голова, по необхідності закрийте суглоби ніг і рук. У всіх повинна бути своя зимова спортивний одяг з непродуваемой тканини і зручне взуття.
5
Виключіть появи у вашій компанії на трасі учасників в нетверезому стані. Це допоможе уникнути аварій, псування снігоходів та отримання непередбачених травм. Уважно прочитайте договір між учасниками і власником снігоходів. Вивчіть всі пункти, один варіант договору повинен залишитися у вас.
6
В цілях безпеки подбайте про те, щоб упродовж прогулянки вашу групу супроводжував професійний гід (або два). Це допоможе уникнути ситуацій з несприятливими наслідками, порушення будь-яких правил експлуатації техніки, дезорієнтації на місцевості. Катання з людиною, яка ідеально знає дорогу, буде якіснішим, цікавим, дозволить вам прекрасно провести час.