Як змінити мелодію в Скайпі. змінити дзвінок скайп.

Skype - це популярна програма для миттєвого обміну повідомленнями. Але головним її достоїнством є можливість безкоштовних дзвінків між комп'ютерами, а також можливість створення відеоконференцій з 10 користувачами одночасно.
Інструкція
1
Стандартна мелодія вхідного дзвінка в « скайпі » після довгого користування набридає, і з'являється бажання її змінити. Мелодія повинна бути формату .wav, оскільки інші програма skype не розпізнае. Для створення мелодій у такому форматі можна скористатися конверторами, наприклад, FormatFactory-він абсолютно безкоштовний і дозволяє конвертувати безліч форматів з додатковою налаштуванням параметрів конвертації. Візьміть вихідний файл в будь-якому відомому форматі, вставте в програму, конвертує і мелодія готова.
2
Отже, для зміни мелодії вхідного дзвінка виконайте наступне: зайдіть в skype і виберіть у верхньому меню пункт «Інструменти», після цього пункт «Настройки».
3
Далі відкрийте вкладку «Основні» і виберіть елемент меню «Звуки».
4
У списку «Вибрати звуки для подій» виберіть пункт «мелодія», потім «Виберіть звуковий файл». Тут можна переглянути встановлені звукові файли skype (стандартна «Мелодія Skype (Сучасна)»), а також їх прослухати, натиснувши на зелений кружечок із позначкою play, або зовсім відключити звуки;
5
Щоб завантажити нові музичні файли у форматі .wav, натисніть кнопку «Завантажити звукові файли», і за допомогою провідника вкажіть шлях до мелодії. Після завантаження вона з'явиться в списку «Мої звуки». Виберіть її та натисніть «Зберегти».
6
Якщо раптом щось зробили неправильно, натисніть кнопку «Повернутися до параметрів за замовчуванням». Мелодія зміниться на стандартну, інші настройки skype не зміняться. Мелодії для "скайпу" можна знайти в інтернеті. Процедура зміни мелодії не особливо важка і зажадає від вас максимум 5-10 хвилин часу. Але як приємно буде чути улюблену мелодію при вхідному дзвінку!