Як почистити закладки. Як в браузері safari відновити видалену папку.

Закладки являють собою список улюблених або важливих посилань користувача інтернет, які можна зберігати в настройках браузера. З часом деякі закладки можуть втратити свою актуальність або стати непотрібними, тому періодично варто проводити їх чистку.
Інструкція
1
Opera. Зайдіть в головне меню браузера і виберіть розділ «Закладки». У списку, клацніть мишкою на пункт «Управління закладками». З'явиться вікно, що складається з панелі інструментів і двох частин: ліва - папки для закладок, права - збережені в закладках посилання на інтернет-сторінки. Викликати це меню можна також натисканням комбінації клавіш Ctrl + Shift + b. Виберіть папку, в якій хочете почистити закладки, виділіть посилання для видалення і натисніть кнопку «Видалити» на панелі інструментів або клавішу Delete. Дистанційні закладки будуть переміщені в папку «Корзина», тому при необхідності ви можете їх відновити.
2
Google Chrome. Натисніть на значок гайкового ключа, щоб викликати меню браузера. Виберіть розділ «Закладки» і натисніть на пункт «Диспетчер закладок». Перейдіть в потрібну папку і виділіть мишкою посилання, яке хочете видалити. Натисніть на неї правою кнопкою мишки або на кнопку «Упорядкувати» і виберіть пункт «Видалити». Також можна просто натиснути клавішу Delete на клавіатурі, щоб очистити виділені об'єкти.
3
Internet Explorer. Натисніть на значок у вигляді зірки. З'явиться вікно, що складається з трьох вкладок. Закладки знаходяться в розділі «Вибране». Для видалення необхідно вибрати потрібну посилання і натиснути на неї правою кнопкою мишки, після чого клацнути на кнопку «Видалити». Очистити список закладок натисканням клавішу Delete в браузері Internet Explorer не вийде, оскільки виділення посилання викликає її відкриття.
4
Mozilla Firefox. Натисніть на пункт «Закладки». Ознайомтеся з що ще списком і виберіть посилання, які необхідно очистити. Після цього натисніть на виділенні правою кнопкою мишки і клацніть на команду «Видалити».
5
Safari. Натисніть на значок у вигляді відкритої книги, щоб перейти до редактора закладок браузера. Виберіть колекції або окремі посилання, які необхідно видалити, і натисніть клавішу Delete. Також браузер дозволяє відновити вилучені закладки. Для цього перейдіть в меню «Правка» і виберіть пункт «Скасувати видалення закладок».