Як дізнатися білий чи ip. Як перевірити білий ip.

Виходячи в інтернет, не кожен користувач уявляє собі весь пристрій цієї «машини», та це й не потрібно від нього. Але дізнатися про технологій "IP" доведеться рано чи пізно. Невелике пізнання про неї ніяк не зашкодить користувачеві, а навпаки дасть відомості як це працює.
Вам знадобиться
  • комп'ютер підключення до інтернету
Інструкція
1
Провайдер автоматично видає ідентифікатор підключення кожного клієнта при приєднанні до інтернету. Без такого ідентифікатора жоден користувач не може вийти в мережу інтернет, зайти на сторінку пошукової системи або в свій особистий кабінет у провайдера. Internet Protocol (IP) об'єднує всі комп'ютери і сервери в одну всесвітню мережу, починаючи з малих підмереж приватного провайдера і закінчуючи глобальними просторами інтернету. Виходить така павукова мережу.
2
Умовно поділяють IP (айпі) на сірий і білий . Це не офіційна, а жаргонне поділ - колір не має значення, просто так склалося. Сірими айпі адресами називаються локальні IP адреси і внутрішні IP адреси, фактично це синоніми. Відповідно, якщо ви почуєте «інтернетівський IP адреса», «зовнішній IP адреса» або «реальний IP адреса» - це буде синонімами до білого IP адресою.
3
Якщо ви хочете перевірити, який ip видає провайдер при підключенні до інтернету, зробіть наступне. Натисніть кнопку «Пуск», виберете «Виконати ...», в полі введення напишіть "cmd". Цією командою викликається командний рядок OS Windows, що має вигляд чорного вікна, де потрібно ввести команду "inconfig". Таким чином, будуть виведені мережеві настройки інтернет.
4
Якщо в рядку IP адреса починається з 10.0.0.0, 172.16.0.0, 192.168.0.0 - то такий айпі сірий, а інші будуть білими. Але якщо вихід в інтернет реалізовується через маршрутизатор (роутер), то ваш комп'ютер входить в місцеву локальну мережу. Така мережа дає можливість одночасного доступу в інтернет до 256 комп'ютерів, хоча зазвичай обмежується від однієї до п'яти домашніх комп'ютерів або телефонів.
5
Щоб дізнатися реальний айпі адресу, коли виходять в інтернет через маршрутизатор, потрібно відвідати один із сайтів - 2ip.ru або internet.yandex.ru. У першого сайту реальний айпі адресу виданий провайдером буде після рядків «Ваш IP адреса:». У другого IP адреса показується в рядку «Мій IP:».
Зверніть увагу
Перевірити на "колір" IP можна тільки при працюючому інтернет-підключенні.