Як позбутися від металевого запаху. якщо в роті присмак валер'янки.

Неприємний запах з рота може доставити масу проблем в повсякденному житті. Однак боротися з цим недоліком слід не тільки з естетичних причин. Нерідко запах може бути сигналом про який-небудь захворюванні організму. А якщо ви зіткнулися з яскраво-вираженим металевим присмаком, це привід для термінового звернення до лікаря.
Вам знадобиться
  • - зубна паста;
  • - щітка;
  • - зубна нитка;
  • - ополіскувач для рота;
  • - вітаміни.
Інструкція
1
Усуньте всі тимчасові явища, які могли викликати проблему. Це може бути невелика кровоточива ранка у роті або навіть склянка води з підвищеною концентрацією заліза. Як правило, в таких випадках достатньо почистити зуби або випити склянку молока, щоб металевий запах зник. Якщо ж цього не сталося, слід відвідати декількох лікарів.
2
З'ясуйте основну причину появи металевого запаху . Почніть з візиту до стоматолога. Навіть якщо у вас в роті немає металевих елементів (пломб, штифтів, коронок), подібний присмак може свідчити про інфекційні або запальних процесах в ротовій порожнині. Якщо причина була саме в цьому, після санації запах повинен зникнути.
3
Здайте кров на гемоглобін. Присмак металу може бути синдромом залізодефіцитної анемії. Попросіть фармацевта підібрати вам відповідний препарат або вітамінний комплекс з підвищеним вмістом цього мікроелемента. Якщо ваша проблема була пов'язана саме з недоліком заліза, неприємний запах зникне вже через 5-7 днів.
4
Зверніться до гастроентеролога, щоб виключити можливі проблеми з шлунково-кишковим трактом. Металевий запах може бути симптомом цілого ряду захворювань - від гастриту при підвищеній кислотності до дисбактеріозу кишечника. Якщо на присмак металу в роті скаржиться дитина, велика ймовірність саме захворювань ШКТ, а не будь-яких інших. Крім того, як у дорослих, так і у дітей може йти мова про патології печінки.
5
В період лікування виявлених внутрішніх захворювань позбавляйтеся від металевого запаху звичними методами гігієни порожнини рота. Ретельно чистите зуби, язик і слизові. Протягом дня користуйтеся флоссами (зубними нитками) і обполіскувачами.
Зверніть увагу
Негайним сигналом до виклику швидкої допомоги є різко виник і дуже сильний металевий запах. Він може свідчити про отруєння солями важких металів. Якщо ж до нього додається присмак ацетону, велика ймовірність гострої стадії цукрового діабету.