Як лікувати шпори на ступнях. плантарний фасціїт лазеротерапія.

Шпора, або плантарний фасціїт - це утворення шипоподібні остеофита на п'яткової кістки. Розростання тисне на м'які тканини, що викликає болісні болі при ходьбі. Розміри остеофита можуть досягати 3-12 мм. Для лікування застосовуються різні медичні методи і народні способи.
Вам знадобиться
 • - оцтова кислота;
 • - свинячий смалець;
 • - куряче яйце;
 • - листя лопуха;
 • - листя подорожника ;
 • - листя мати-й-мачухи;
 • - гірчиця;
 • - червоний пекучий перець;
 • - бинт;
 • - целофан;
 • - шкарпетки.
Інструкція
1
Якщо ви хочете швидко і без особливих зусиль позбутися від шпори , зверніться в медичний заклад, де вам проведуть один з методів ефективного лікування. Шпори лікують за допомогою ударно-хвильової терапії, лазеротерапії, остеопатії, електрофорезу і грязьових аплікацій.
2
Ударно-хвильова терапія застосовується для лікування будь-яких наростів на кістки. Метод абсолютно безболісний, заснований на впливі інфразвуковий хвилі на уражені ділянки. Допомагає розпушити кристали солей кальцію і відновити фіброзні ділянки тканин.
3
За допомогою лазеротерапії звільняються іони кальцію і активізуються фібробласти, що допомагає швидко і безболісно видалити шпору. Лазеротерапія має розслаблюючий, болезаспокійливий, протизапальний і протинабряковий ефект.
4
Методика лікування за допомогою остеопатії спрямована на активізацію процесів, при яких відбувається розсмоктування кісткових наростів, усувається ущільнення в тканинах, поліпшується трофіка окістя. Процедури проводить лікар-остеопат, якщо інші методи лікування протипоказані.
5
При лікуванні за допомогою електрофорезу в окістя вводять лікарські препарати за допомогою слабкого електромагнітного поля. Десять процедур допомагають повністю позбутися шпори.
6
Грязьові аплікації проводяться за допомогою лікувальних грязей, які мають протизапальну, протинабрякову і розсмоктуючим ефектом.
7
У домашніх умовах ви можете скористатися народними рецептами. Перед проведенням будь-якої процедури распарьте ногу, додавши в таз з гарячою водою 1 столову ложку харчової соди і 1 столову ложку морської солі.
8
Приготуйте лікувальний склад. Змішайте 100 мл 70 оцтової кислоти з 100 г свинячого смальцю, додайте сире куряче яйце. Все ретельно перемішайте, настоюйте в темному прохолодному місці протягом 10 днів. Наносите суміш на розпарену шпору, накривайте целофаном, прив'язуйте, надягайте носок. Процедуру проводите протягом 1 місяця.
9
Свіжий лопух, подорожник, листя мати-й-мачухи здатні розсмоктувати будь кісткові новоутворення. Прикладайте одне з лікарських рослин до шпори, накривайте целофаном. Процедуру проводите 1-2 місяці.
10
Ще один народний рецепт. Змащуйте шпору гірчицею і сумішшю червоного пекучого перцю протягом 1-2 місяців.
Зверніть увагу
Все народні методи потрібно застосовувати протягом тривалого часу. Якщо ви хочете позбутися від шпори швидко, звертайтеся до методів класичної медицини.