Як відтворити звук.

Нерідко перед початківцями користувачами комп'ютера постає питання - як відтворити аудіо-файли. Адже кожному хочеться послухати музику, або, на худий кінець, подивитися який-небудь фільм. А попався файл, розширення якого не дозволяє стандартними програмами відтворити його. В такому разі не треба засмучуватися і нервувати. Потрібно просто взяти і прочитати підходящу статтю.
Інструкція
1
Для початку потрібно постаратися з'ясувати, в чому ж полягає весь «корінь зла» і чому звук не програється. Насправді причини бувають не стільки в програвачі, скільки в техніці або драйверах. Але про все по порядку.
2
Якщо системний блок абсолютно новий, то швидше за все, що обладнання в порядку. Але на тій базі, де проводилася збірка комплектуючих і установка операційної системи, могли «випадково» помилитися і не встановити досить пристойне системне забезпечення. Тобто з якоїсь причини на комп'ютері просто могло не виявитися звук ових драйверів. Цю помилку необхідно виправити, в іншому ж випадку ви будете чути тільки звук працюючого вентилятора, охолоджуючого процесор і відеокарту.
3
Але повернемося до теми. Одним із найпопулярніших пакетів для звук а є K-lite Mega Codek Pack. Він включає в себе необхідний набір драйверів плюс програвач «Media Player Classic». Даний програвач є одним з кращих і найбільш зручних у своєму роді. Він підтримує більшість форматів як відео-, так і аудіо-файлів.
4
Якщо ж все кодеки встановлені і все драйвера в порядку, плеєри ніби як працюють, але звук а немає все одно, то в такому випадку слід звернути увагу на роботу обладнання. Спершу потрібно переглянути диспетчер пристроїв на виявлення проблеми. Щоб знайти цей самий диспетчер пристроїв, треба навести курсор на іконку «мій комп'ютер» і викликати контекстне меню натисканням правою кнопкою миші. У самому низу знаходиться пункт «Властивості». Активуємо його. В шапці вікна, що з'явилося знаходимо вкладку «обладнання». Переходимо на неї. І вже в цій вкладці шукаємо підпункт «Диспетчер пристроїв» і натискаємо на кнопку з подібним написом.
5
З'являється вікно з самим диспетчером. Там відображені всі пристрої. Які на даний момент підключені до комп'ютера. Якщо будь-яке з пристроїв не працює, то це одразу буде видно по жовтому знаку питання.
6
Якщо подібних знаків немає, то рекомендується перевірити колонки (або навушники), так проблема може бути і в них. Для з'ясування працездатності подібного устаткування його підключають до іншому апарату, потребує зовнішньої посереднику для виведення звук а. Якщо і там колонки не працюватимуть, то проблема в них. Якщо будуть - то проблема вже безпосередньо в самій системі і без допомоги майстра в ці нетрі краще не лізти.