Як побудувати сімейний бюджет.

Крім найсвітліших почуттів, основою існування і процвітання щасливої родини є фінансова стабільність. Щоб впевнено «стояти на ногах», важливо грамотно організувати сімейний бюджет .
Інструкція
1
Оберіть модель або тип побудови сімейного бюджет а. Спільне життя вимагає чіткого виконання правил фінансової безпеки. Це особливо актуально у випадках, коли пара обзаводиться дітьми, а також при плануванні серйозних і дорогих покупок.
2
Незалежний сімейний бюджет припускає використання грошових коштів на свій розсуд кожним членом сім'ї. Така модель підходить парам, які недавно одружилися, або сім'ям, де цінують фінансову свободу і незалежність, маючи приблизно однаковий рівень доходу.
3
Врахуйте, що якщо необхідно оплатити загальні витрати, то подружжя повинні зробити це спільно, в рівних частках. Заздалегідь розрахуйте суму і розділіть її навпіл. При такому способі ведення сімейного бюджет а часто виникають ситуації, коли кошти присутні тільки у одного з подружжя, тим самим провокуючи розбіжності і нерозуміння.
4
Якщо ви зупините свій вибір на веденні солідарного сімейного бюджет а, доведеться формувати «загальний казан». В основі цієї форми лежить принцип: хто більше заробляє, той більше й витрачає на спільні сімейні потреби. Іншими словами, якщо в одного з подружжя збільшився дохід, то йому доведеться взяти на себе і більшу частину сімейних витрат.
5
При спільному сімейному бюджет е всі доходи акумулюються в загальному «гаманці». Пара обговорює, як краще витратити гроші, і надходить відповідно до прийнятих рішень. Такий тип бюджет а найбільш прийнятний і привабливий для більшої частини молодих сімей.
6
Незалежно від того, яку форму сімейного бюджет а ви оберете, важливо мати точне уявлення про суми, якими ви володієте. Так набагато легше контролювати витрати і, якщо це необхідно, обмежити їх.
7
Плануйте сімейний бюджет за місяць до отримання грошей. Чітко визначте витрата сім'ї в поточному періоді. Це, в першу чергу, обов'язкові платежі (продукти, оплата послуг ЖКГ, виплата по кредитах і т.д.), а також необов'язкові витрати (покупка різних товарів, витрати на розважальні заходи тощо.).
8
Якщо після необхідних підрахунків у вас залишилися гроші, не поспішайте їх витрачати. Спочатку подумайте, куди і яким чином їх краще вкласти. Можливо, це кошти, які слід використовувати протягом місяця на покупку більш якісних продуктів харчування, а, може бути, це щомісячні відрахування на ваш довгоочікуваний відпустку і т.д.
9
Акуратно ставитеся до боргів. Намагайтеся обгрунтовано брати кредити і точно в термін розплачуватися за ним. Врахуйте, що ви повинні бути впевнені у власній платоспроможності. У разі, коли гроші повинні вам, візьміть з боржника розписку, вимагайте від нього будь-які прийнятні для вас гарантії його платоспроможності, що забезпечують максимальну ймовірність повернення грошових коштів.
Корисна порада
Прямуючи за покупками, заздалегідь складіть список необхідних речей і точно дотримуйтесь його. Це вбереже вас від зайвих витрат.
Кожна дівчина вірить, що життя з її майбутнім обранцем буде як в казці - довгим і щасливим. Однак дійсність часто виявляється менш безхмарним, адже недарма кажуть, що човен любові легко розбивається об побут. Cсора через дрібниці, боротьба за верховенство здатні зруйнувати навіть найміцніші відносини . Як же зуміти зберегти кохання і стати ідеальною парою?
Інструкція
1
Шукайте компроміси. В відносини х двох людей неможливо уникнути зіткнення думок, незгоди в будь-яких питаннях, іноді нерозуміння. Звичайно, не потрібно збирати негативні емоції в собі, побоюючись, висловивши свою точку зору, почати сварку. Але варто навчитися висловлювати своє роздратування, гнів або образу так, щоб не зачепити коханого. Уникайте неконструктивних суперечок, які часто переростають в некрасиві скандали. Негативні оцінки, причіпки, підвищені тони, і, тим більше, образи, не допоможуть розібратися в проблемі, а тільки посилять її. Ще один важливий момент - з'ясовуйте відносини тільки тет-а-тет. Адже необережне слово, сказане в присутності сторонньої людини, зачіпає набагато сильніше. А починаючи «розбір польотів» при родичах, ви ризикуєте перетворити дрібну сварку в великий сімейний скандал.
2
Майте власні інтереси та захоплення. Вважається, що обов'язковою умовою ідеальних відносин є повна схожість інтересів у чоловіка та жінки. Але це не зовсім так. Звичайно, подібні релігійні і політичні погляди тільки зміцнять пару. Також важливо, щоб ви однаково дивилися на майбутнє своїх відносин, мали схожий підхід до виховання дітей, розподілу ролей у сім'ї. Однак у кожного повинен залишатися шматочок особистого простору, ті самі інтереси і хобі. Для жінки це можливість відволіктися, розслабитися, реалізувати прагнення до краси, саме тому більшість жіночих захоплень спрямовані на виготовлення чого-небудь: в'язання, миловаріння, вишивка. Чоловік шукає в улюбленому хобі ще одну сферу для самореалізації, тому представники сильної статі і тут прагнуть до успіху. Крім того, це можливість провести час в компанії однодумців.
3
Особливу увагу приділяйте чуттєвої стороні відносин. Це один із стовпів, на яких тримається любовний союз. Адже відмовляючи чоловікові в близькості, ви відмовляєте йому і в своїй любові. Розберіться в собі, може бути ви занадто втомлюєтеся? Тоді краще розділити домашні справи з коханим, обіцяючи віддячити йому за допомогу вночі. Парам, які мають проблеми в інтимному житті, психологи рекомендують зробити секс одним з пунктів власного розкладу, таким же, як похід в спортзал або манікюр. Головне - строго дотримуватися цього графіка, незважаючи на головні болі, сонливість та інші причини. І незабаром план буде перевиконано!