Як брандмауером блокувати.

Блокувати певні програми та додатки можна кількома способами. В операційних системах Windows передбачена вбудована утиліта, що дозволяє контролювати більшість з'єднань з інтернетом або локальною мережею.
Вам знадобиться
  • обліковий запис адміністратора
Інструкція
1
Для початку включіть брандмауер Windows. Багато користувачів спочатку відключають цю функцію, бо вона сильно заважає при першій установці додатків та налаштування ПК. Відкрийте панель керування (Windows Seven).
2
Перейдіть в меню «Система і безпека». Відкрийте підменю «Брандмауер Windows». Натисніть кнопку «Використовувати рекомендовані параметри». Перезавантажте комп'ютер після активації брандмауера.
3
Повторіть процедуру входу в меню системного фаєрволла. Знайдіть у лівій колонці посилання «Додаткові параметри» і перейдіть по ній. Виділіть пункт «Правила для вихідного підключення».
4
Натисніть кнопку «Створити правило», що знаходиться в правій колонці робочого вікна. Далі існує кілька варіантів розвитку подій. Якщо ви хочете заблокувати утиліту або програми виберіть пункт «Для програми». Натисніть кнопку «Далі».
5
Тепер натисніть «Огляд» і виберіть exe-файл, який потрібно заблокувати. Натисніть кнопку «Далі». У новому вікні виберіть пункт "Блокувати підключення». Ще раз натисніть «Далі» і поставте галочки біля всіх трьох пунктів. Перейдіть до наступного меню. Введіть назву для цього правила. Натисніть кнопку «Готово».
6
Якщо ж ви хочете заблокувати певні IP-адреси, виберіть пункт «Для порту» і натисніть кнопку «Далі». Поставте галочку поруч із пунктом «Протокол TCP», активуйте поле «Певні видалені порти». Введіть через кому адреси портів, до яких необхідно перекрити доступ.
7
У наступному меню виберіть пункт «Блокувати підключення». Натисніть кнопку «Далі». Активуйте потрібні режими роботи брандмауера. Введіть назву правила і закрийте діалогове меню.
8
Переконайтеся в тому, що створені вами правила працюють. Увімкніть їх, якщо система не виконала цю операцію автоматично.