Як вивести фломастер. фломастер на білому одязі.

Маленькі діти люблять малювати фломастерами . Але, створюючи черговий шедевр, юний художник може забруднити одяг. Ви можете самостійно привести речі в охайний вигляд, використовуючи народні та сучасні засоби.
Вам знадобиться
  • - нашатирний спирт;
  • - харчова сода;
  • - рідке мило або пральний порошок;
  • - уайт-спірит, очищений бензин, скипидар, ацетон або рідина для зняття лаку;
  • - медичний спирт;
  • - плямовивідник або відбілювач;
  • - спеціальний засіб для видалення фломастерів.
Інструкція
1
Змішайте нашатирний спирт з харчової содою в пропорції 2: 1. Таким чином повинна вийти м'яка паста. Нанесіть засіб на забруднену ділянку і залиште на кілька хвилин. Потім потріть слід від плями старою зубною щіткою. Прополощіть тканину в проточній воді і виперіть звичайним способом.
2
Видаліть сліди від фломастерів на водній основі за допомогою мильного розчину. У ємності з теплою водою розмішайте трохи рідкого мила або прального порошку. Також можете додати 1 столову ложку нашатирного спирту. Змочіть поролонову губку в отриманому розчині і обробіть забруднену ділянку.
3
Використовуйте уайт-спірит, очищений бензин, скипидар, ацетон або рідина для зняття лаку. За допомогою розчинників можна легко вивести сліди навіть від водостійких фломастерів. Для цього змочіть ватяний диск в одному з перерахованих коштів і прикладіть до плями. Через 5 хвилин ретельно прополощіть одяг і виперіть.
4
Виведіть плями від фломастерів можна медичним спиртом. З виворітного боку прикладіть білу тканину або паперовий рушник. Потім змочіть ватяний або марлевий тампон в спирті і обробіть забруднену ділянку. Потім промийте слід від плями під струменем проточної води.
5
Скористайтеся сучасними засобами побутової хімії. Нанесіть на пляму від фломастерів трохи плямовивідника. Залиште на 30-40 хвилин. Після закінчення цього часу прополощіть тканину і виперіть з високоактивним порошком або з додаванням засобу для виведення плям. Для чистки білих тканин краще використовувати кисневий відбілювач.
6
Купіть в магазині канцелярських товарів спеціальний засіб для видалення слідів від фломастера. Зазвичай його проводять в вигляді олівців або спреїв. Даний засіб ефективно видаляє плями. Нанесіть його на забруднення і зачекайте деякий час. Потім промийте слід від плями в проточній воді.