Як в Фотошопі зробити контур. Як зробити в фотошоп контур.

У графічному редакторі Adobe Photoshop є можливість обробляти не тільки зображення, але і його фрагменти. Для виділення і збереження окремих деталей зручно застосовувати контури .
Інструкція
1
Виберіть будь-який інструмент виділення. Для обведення фрагментів складної форми з плавними лініями краще використовувати Lasso Tool («Лассо») і Magnetic Lasso Tool («Магнітне ласо»). Для виділення елементів, що складаються з прямих ліній, зручніше застосовувати Polygonal Lasso Tool («Багатокутне ласо»).
2
Щоб не зіпсувати основне зображення невдалими змінами, після виділення фрагмента скопіюйте його на новий шар Ctrl + J. Затисніть на клавіатурі Ctrl і клацніть мишкою по іконці цього шару. Навколо фрагмента знову з'явиться виділення.
3
На панелі інструментів виберіть будь-який з групи L або M і клацніть правою клавішею миші всередині виділення. У випадаючому меню відзначте команду Make Work Pass («Створити робочий контур»). У новому вікні встановіть значення Tolerance («Допуск») - чим нижче значення, тим точніше контур буде збігатися з кордонами зображення.
4
Тепер ви можете відкоригувати робочий контур. На панелі інструментів вибирайте Direct Selection Tool («Управління виділенням») і правою клавішею клацніть по контуру там, де потрібно змінити його форму. Відзначте команду Add Anchor Point («Додати точку прив'язки»). Підчепите точку лівою клавішею миші і перетяните її, змінюючи форму контура. Натисніть Esc, коли результат вас влаштує
5
Виберіть інструмент Brush Tool («Кисть») і на панелі властивостей встановіть параметри - колір і ширину. Знову відзначте Add Anchor Point, викликайте контекстне меню клацанням правої клавіші і виберіть команду Stroke Pass («Обведення контуру»).
6
У новому вікні в рядку Tool («Інструмент») розкрийте список і виберіть Brush. Обведення буде тієї ж ширини і кольору, які ви вибрали для кисті. Якщо ви хочете, щоб ширина обведення змінювалася, відзначте прапорцем пункт Pressure («Натиск»). Знову викликайте контекстне меню клацанням правої клавіші і відзначте команду Delete Pass («Видалити контур»).
Зверніть увагу
Клацнувши двічі по іконці шару з контуром, ви зможете застосувати до нього різні ефекти