Як включити бездротову мережу.

Велике число сучасних інтернет-провайдерів надають послуги доступу в інтернет по бездротовому каналу. Дана система особливо зручна тим людям, у кого в розпорядженні є декілька стаціонарних і мобільних комп'ютерів.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi модуль.
Інструкція
1
Для підключення до будь-якої бездротової точки доступу необхідний правильно працюючий Wi-Fi модуль. Це може бути вбудоване в ноутбук пристрій, PCI-адаптер, що підключається до материнської плати, або USB-пристрій, що працює з мережею Wi-Fi. Виберіть відповідне обладнання.
2
Оновлення драйверів для використовуваного пристрою. Це дуже важливий пункт, тому що деякі моделі адаптерів вимагають наявності специфічних програм, що дозволяють налаштовувати параметри роботи пристроїв.
3
Увімкніть Wi-Fi модуль. У мобільних комп'ютерах, як правило, передбачені спеціальні клавіші для управління цим обладнанням. Якщо ви використовуєте стаціонарний комп'ютер, відкрийте диспетчер пристроїв і переконайтеся в активності Wi-Fi адаптера.
4
Клацніть по іконці мережевих з'єднань. В системах Windows вона розташована в правому нижньому куті робочого столу. Виберіть потрібну бездротову мережу і натисніть кнопку «Підключення». Дочекайтеся появи запиту пароля. Введіть потрібну комбінацію.
5
Якщо обрана мережа має специфічні параметри, створіть вручну нове підключення. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом (Windows 7). Перейдіть по посиланню «Управління бездротовими мережами».
6
Натисніть кнопку «Додати» і вкажіть пункт «Створити профіль мережі». Після запуску діалогового меню задайте потрібні параметри. Зазвичай даний метод з'єднання використовують при підключенні до точки доступу з прихованим мовленням.
7
Поставте галочки біля пунктів «Підключитися, навіть якщо не ведеться широкомовна передача» і «Запускати підключення автоматично». Натисніть кнопку «Далі» і підтвердіть запуск з'єднання з обраною точкою доступу.
8
Після успішного конекту до пристрою перевірте можливість виходу в інтернет або доступу до локальних ресурсів.
Створення власної бездротової мережі здійснюється за допомогою різних пристроїв. У домашніх умовах, як правило, використовують Wi-Fi маршрутизатори. Але іноді розумніше підключити обладнання іншого типу.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi модуль;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви вже маєте в своєму розпорядженні стаціонарним комп'ютером, підключеним до інтернету, використовуйте для створення бездротової мережі Wi-Fi адаптер. Подібне обладнання ділиться на два типи: зовнішні адаптери, що працюють через USB-канал, і внутрішні модулі, що підключаються до системної плати ПК через порт PCI.
2
Виберіть пристрій потрібного типу. Зверніть увагу на той факт, що для підключення двох і більше мобільних пристроїв вам буде потрібно адаптер з підтримкою режиму точки доступу. Яскравим прикладом такого пристрою служить Wi-Fi модуль Asus PCI-G31.
3
Вимкніть комп'ютер а адаптер PCI-слоту материнської плати. Встановіть антену в наявний порт адаптера. Увімкніть ПК і дочекайтеся завантаження операційної системи.
4
При роботі в системі Windows XP, встановіть драйвери зі спеціального диска, що поставляється в комплекті з модулем. При роботі з системами Windows Seven або Vista використовуйте програму Ralink Wireless Utility.
5
Після установки відповідного програмного забезпечення приступите до налаштування параметрів роботи модуля бездротового зв'язку. Запустіть утиліту і відкрийте вкладку Soft + AP (STA + AP).
6
Змініть параметри майбутньої точки доступу. В поле SSID вкажіть її ім'я. Заповніть графу Authentication. Для цього виберіть режим перевірки автентичності та вкажіть тип ключа.
7
Тепер введіть пароль, необхідний для захисту вашої бездротової мережі. При використанні WEP-шифрування, його довжин повинна складати шість символів, а для WPA (WPA2) - вісім.
8
Заповніть поле Max numbers of peers. Вкажіть число мобільних пристроїв, які будуть одночасно підключені до точки доступу. Натисніть кнопку Apply. Тепер клікніть правою кнопкою миші по іконці утиліти і виберіть пункт Soft + AP Mode.
9
Дочекавшись завантаження нового меню, вкажіть активне з'єднання з інтернетом, до якого отримають доступ мобільні пристрої. Підключіть ноутбуки до точки доступу. Перевірте працездатність з'єднання.