Як виразити радість.

Люди потребують позитивних емоціях, адже радісний і щасливий людина може досягти набагато більшого, ніж той, який знаходиться в глибокій і тривалій депресії. Відчути радість можна в різних життєвих ситуаціях, наприклад, вас підвищили на роботі або ж у вас народилася дитина. Але одна справа отримати ту позитивну емоцію і зовсім інша справа показати її оточуючим.
Інструкція
1
У першу чергу об'єктивно оцініть ситуацію, в якій ви знаходитеся. Подивіться на оточуючих вас людей. Припустимо, вас підвищили на роботі. Ось ви почули ті заповітні слова. Не варто хвалитися всім співробітникам, адже ви можете нажити собі ворогів-заздрісників, а це перший крок «у прірву». Подякуйте керівника і пообіцяйте, що ні розчаруєте його.
2
Якщо радість так і «розпирає» вас, зателефонуйте близькій людині і розкажіть про сформовану ситуацію. Але робити це потрібно поза офісом, так як вас можуть почути інші, в зайві "вуха" вас зараз не потрібні.
3
Є й інша ситуація. Припустимо, ви дізналися, що стали батьком. Звичайно, від радості хочеться розповісти цю радісну новину всьому світу, так робіть це. Тут ви можете не стримувати емоцій! У деяких випадках новоспечені батьки прагнуть відразу після пологів приїхати в пологовий будинок, розцілувати мати і весь медичний персонал. Робити це не потрібно. Так, безперечно, ви щасливі, радість не знає кордонів, але подумайте, адже ваша дружина пройшла складний період - пологи - зараз їй хочеться відпочити.
4
З точки зору психології, радість - це те почуття, яке не піддається контролю. Людина, яка відчуває ці позитивні емоції, може в якійсь мірі пригнічувати їх у собі, але посмішка скаже про щасливі хвилини. І не варто її стримувати, ви повинні дивитися на життя з оптимізмом!
5
Якщо ви хочете збільшити кількість радості, влаштуйте свято, покличте друзів, не соромтеся говорити про щасливу подію, але краще все-таки не кричати про це на кожному розі, адже хтось може розцінити це як хвастощі. Вірте в краще, і якщо вам радісно сьогодні - живіть цими емоціями, і не думайте, що завтра знову все повернеться і з'явиться безліч невирішених проблем. Радійте, адже сміх подовжує життя!