Як відновити дані в поштовій скриньці.

Щоб забезпечити безпеку особистої інформації, що зберігається в електронному поштової ящику , ви створюєте пароль, який потім можете забути. В такому випадку можна його відновити. Навіть якщо з якоїсь причини ваш поштовий ящик повністю віддалився, не варто впадати у відчай. Вам потрібно лише скористатися спеціальним сервісом і відтворити дані в ящику.
Інструкція
1
Переконайтеся, що правильно вводите логін при вході в поштову скриньку. Можливо, ви не забули пароль, а просто набираєте його до іншого адресою. Якщо логін набраний коректно і пароль потрібно відновити, скористайтеся спеціальною кнопкою «Забули пароль?».
2
Визначте, як ви хочете отримати пароль до вашого електронного ящика. Якщо при реєстрації ви вводили відповідь на секретне питання, можете скористатися таким варіантом відновлення пароля. У випадку якщо ви вказували номер мобільного телефону, виберіть спосіб отримання втрачених даних за допомогою коду, який ви отримаєте в смс-повідомленні. Використовуйте другий ваш адресу, вказану при реєстрації. На нього вам прийде інструкція, слідуючи якій ви змініть пароль.
3
Скористайтеся спеціальною програмою-помічником, якщо дані вашої поштової скриньки, наприклад, папка «Вхідні» в Outlook, вилучені. До спеціальних програмам, що дозволяє відтворити дані в поштовій скриньці, відноситься Recovery Toolbox for Outlook Express. Якою б не була причина видалення даних - вірусна атака, помилки в роботі файлової системі, збої програмного забезпечення - програма допоможе. Ви можете завантажити її безкоштовно за декілька секунд, адже розмір програми невеликий. Recovery Toolbox for Outlook Express має простий інтерфейс і зрозуміла у використанні. Запустіть програму. Переглянувши повідомлення в поле Recovered e-mail list, переконайтеся в тому, що програма відтворила дані. Майте на увазі, що в деяких випадках навіть Recovery Toolbox for Outlook Express не в змозі відновити дані в поштовій скриньці в повному обсязі.
4
Збережіть відновлені листи в папки на ваш вибір. Програма запропонує вам вказати шлях до папки, в яку потрібно помістити дані. Якщо ви зареєструєтесь в Recovery Toolbox for Outlook Express, то зможете бачити збережені повідомлення цілком. В іншому випадку ви не зможете прочитати заголовки листів.