Як бути, коли звільняється головний бухгалтер. Як прийняти справи від іншого бухгалтера.

У процесі господарської діяльності деякі компанії можуть стикатися з відходом головного бухгалтера . Цей співробітник - непроста людина, адже саме він може сказати про фінансовий стан фірми, знає всі нюанси ведення бухгалтерського обліку та іншої документації. Саме тому порядок його звільнення дещо відрізняється від розірвання договору з іншим працівником.
Інструкція
1
Розірвання трудового договору з головним бухгалтером може здійснюватися на таких же підставах, як і з іншим персоналом. Тобто при звільненні ви повинні керуватися Трудовим кодексом РФ (стаття 35).
2
У першу чергу на ваше ім'я має надійти заява від головного бухгалтера про звільнення. Воно повинно бути оформлено за два тижні до розірвання договору. В ці 14 днів ви повинні прийняти у співробітника всю документацію. Якщо у вас є вже на прикметі інший головний бухгалтер, приймати справи повинен він.
3
Якщо головного бухгалтера немає, і ви не розумієте в обліку, зверніться в аудиторську компанію. Досвідчені співробітники перевірять всі бухгалтерські та податкові документи в короткі терміни. Результати мають бути оформлені письмово. Таким чином ви зможете оцінити всі недоліки і помилки головного бухгалтера. Цей спосіб досить-таки дорогий, але зате ви уникнете небажаних проблем з офіційними інстанціями.
4
При прийомі документів у головбуха складіть акт здачі-приймання. Уніфікованої форми даного документа не існує, тому розробіть акт самостійно, затвердивши в обліковій політиці організації. Тут вкажіть стан бухгалтерського обліку на момент звільнення співробітника. Передайте справи за останні п'ять років, якщо в цей час була проведена камеральна або виїзна податкова перевірка, документи до її проведення можна не перевіряти.
5
Уточніть всі нюанси бухгалтерського обліку. Наприклад, головбух може розраховувати норми ПММ за власне виведеної формулою, або він якось по особливому веде книгу реєстрів, - все це потрібно вам уточнити.
6
За бажанням ви можете провести інвентаризацію майна, матеріалів, каси, кредиторської та дебіторської заборгованості. Всі оформляйте у вигляді протоколу або порівнювальної відомості, які в подальшому прикріпіть до акта передачі справ.