Як побудувати дешевий будинок. Як побудувати недорогий будинок.

Ви купили ділянку і хочете обзавестися нерухомістю далеко від галасливого міста. Хочеться спланувати і побудувати недороге, просторе житло, оточене зеленими насадженнями. Як розрахувати, з чого будувати, за що взятися в першу чергу?
Інструкція
1
Вирішіть, в які сезони збираєтеся жити в домі . Від цього буде залежати тип будинку. Таких типів декілька: Садовий (дачний) - найдешевший, головним чином, за рахунок відсутності отопленія.Коттедж повинен підтримувати рівну температуру при зниженні до -25 °. Коштують такі будинки дороже.Дома для постійного проживання, крім опалення, забезпечуються газом, водою та іншими благами цивілізації.
2
Виберіть матеріал, з якого збираєтеся будувати. Найчастіше це цегла або дерево, причому головне достоїнство першого - довговічність, а другого - дешевизна. Стіни з дерева при рівній з цеглою товщині мають кращі термоізоляційні характеристики, тому, якщо хочете заощадити, виберіть дерево.
3
Визначте ширину і глибину фундаменту за формулою: b = N/L (R-yh) .N - вага будівлі (з урахуванням снігу, дахи, перекриття та іншого) в кілограмах; L - довжина фундаменту під осьюв сантиметрах; R - опір грунту в кілограмах на квадратний сантиметр; y - щільність матеріалу в кілограмах на кубічний сантиметр; h - висота фундаменту в сантіметрах.Под несучими стінами для більшої надійності вага збільште на 20-30%. При розрахунку врахуйте тип грунту і глибину промерзання.
4
Стіни з дерева бувають трьох типів: каркасного, брущатого і бревенчатого.Каркас актуальний для садових будинків, використовуваних за певними сезонами, це найдешевший варіант.Брусчатие стіни вимагають трохи більше матеріалу і праці. Будинки з такими стінами взимку сильно продуваються, особливо по кутах, тому або використовуйте цей варіант в дачному домі , або прийміть мери.Самие дорогі стіни - рублені. Для виготовлення зрубу, тобто основи таких стін, доведеться запрошувати фахівців. Найпоширеніші види зрубів - «в чашу», що відрізняється великою стійкістю, і «в лапу», при якому деревина витрачається менше.
Зверніть увагу
Стіни - не остання деталь будівництва, але подальше оформлення залежить вже від типу і призначення будинку.