Як швидко вивчити англійську.

Англійська ось уже кілька десятиліть є мовою міжнародного спілкування. У зв'язку з цим, володіння ним цінується як на ринку праці, так і в дружніх стосунках. Часто виникають ситуації, коли на його вивчення відводиться всього пара місяців, і тут учневі доведеться залучити всі свої здібності.
Інструкція
1
Оберіть спосіб вивчення - самостійний або під наглядом фахівця. В умовах стислих термінів другий варіант є кращим, тому що засвоєння матеріалу відбуватиметься швидше, а нові правила даватися в прискореному темпі.
2
Якщо ви вибрали вивчення англійської мови з вчителем, в першу чергу займіться пошуком наставника. Будьте готові до певних матеріальних витрат, адже вивчення мови в групі вам не підійде (воно коштує набагато менше, але розтягнуто в часі). Для початку зверніться до своїх знайомих, адже немає нічого кращого хорошою рекомендації від людини, якій ви довіряєте. Якщо цей шлях не підходить, виберіть декілька приватних шкіл з найкращими відгуками і вирушайте туди для пошуку вчителя.
3
Позначте терміни, за які вам потрібно оволодіти розмовною мовою. Вам запропонують пройти тест, щоб виявити рівень вже наявних знань. Якщо ви взагалі ніколи не займалися англійською, розкажіть це при першій зустрічі. Виконуйте всі завдання, які вам запропоновані для домашнього вивчення, не пропускайте заняття.
4
У випадку, якщо ж ви відправляєтеся в світ англійської мови самостійно, вам не обійтися без гарного самовчителя. Він може бути у вигляді книги, CD-диска або комп'ютерної програми (деякі методики передбачають поєднання всіх видів носіїв). Наприклад, методика Драгункина розроблена спеціально для декількох рівнів - вивчають мову з нуля, які забули шкільні уроки або бажають покращити рівень знань.
5
Паралельно розширюйте словниковий запас. Добре знання граматики вам не знадобиться без знання великої кількості слів, якими ви будете користуватися при розмові. Запасіться словниками (найкращим вважається словник Оксфордського університету), переглядайте кінофільми англійською мовою з російськими субтитрами. Заведіть зошит, в якій ви щодня будете виписувати десяток слів зі словника з транскрипцією і перекладом.
6
Не лінуйтеся. Визначте кількість занять на тиждень, відштовхуючись від терміну, за який вам потрібно навчитися говорити англійською. Щоденні заняття можуть бути стомлюючі, але принесуть непоганий результат.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що швидкість вивчення англійської мови залежить виключно від вас і ваших здібностей до запам'ятовування і засвоєння нової інформації. Тому в разі невдачі не поспішайте звинувачувати свого наставника.
Корисна порада
Без регулярного повторення або спілкування іноземною мовою всі ваші старання підуть нанівець.