Як вставити аватарку.

Соціальні мережі та різні форуми є зручним інтерактивним способом спілкування і з друзями, і з незнайомими людьми. Аватарка є як би вашим «обличчям» в процесі цієї взаємодії і дозволяє вам позиціонувати себе з тієї чи іншої сторони.
Інструкція
1
Щоб завантажити аватарку з комп'ютера на свою сторінку, відкрийте розділ «Налаштування», попередньо пройшовши авторизацію у своєму акаунті. Виберіть пункт «Додати аватар» або «Додати фото». На екрані монітора відкриється адресний вікно, в якому ви повинні будете вказати ту картинку, яку хочете помістити. Знайдіть за допомогою провідника, в якій з папок на вашому комп'ютері знаходиться дана фотографія, виберіть її. Натисніть кнопку «Відкрити». Після виконання цих дій ви автоматично повернетеся на свою сторінку в соціальній мережі. Натисніть ОК, підтвердивши завантаження аватара.
2
Майте на увазі, що в різних соціальних мережах назви розділів налаштувань відрізняються. На одних сайтах потрібно вибрати пункт «Змінити фотографію профілю», інші можуть містити розділ «Редагування особистих даних» і т.п. Але, в будь-якому випадку, сам процес, що включає завантаження і збереження зображення, однаковий на всіх електронних ресурсах.
3
Деякі соціальні мережі або програма ISQ дозволяють завантажувати не тільки ті зображення, які збережені на вашому комп'ютері, але і робити нові знімки. Якщо у вас є веб-камера, натисніть на особистій сторінці в соціальній мережі «Змінити фотографію» і далі «Зробити знімок з веб-камери». Камера повинна включитися автоматично і сфотографувати вас. У більшості випадків після цього вам не доведеться зберігати зображення: система запам'ятає знімок і справить його завантаження на вашу сторінку. Перед твором цієї дії ви повинні відповісти на питання: «Чи хочете ви завантажити цей знімок в якості основного фото (аватара)?»
4
Якщо ви хочете поставити анімований аватар, знайте, що він за способом завантаження практично не відрізняється від статичного зображення. Подібні файли мають розширення gif. Ви можете вибрати і завантажити на свій комп'ютер будь-яку з подібних картинок, що знаходяться в достатку в інтернеті. Якщо ж ви хочете створити власний образ, скористайтеся спеціальним редактором GIF-файлів. Подібних програм досить багато в мережі: Easy GIF Animator, Longtion GIF Animator, Ulead GIF Animator, Beneton Movie GIF та інші.