Як запалювати ароматичні палички.

Ароматичні палички є найпоширенішим видом пахощів, вони не тільки зручні в застосуванні, але і відмінно вписуються в будь-який інтер'єр. За допомогою ароматичних паличок можна позбутися головного болю, втоми, розслабитися після важкого робочого дня і очистити приміщення від негативної енергії.
Інструкція
1
Перед тим як придбати ароматичні палички, необхідно знати, для чого і з якою метою ви збираєтеся їх палити. Лаванда зміцнює імунітет, знімає безсоння і перевтома, усуває дратівливість і розумову млявість, стимулює кровообіг. Бергамот покращує увагу і пам'ять, дає сили і тонізує. Жасмин має розслаблюючу і антистресову дію. Лимон має противірусну дію, знімає нудоту, запаморочення. Сосна прискорює процес реабілітації після захворювань дихальної системи, має протизапальну дію. Евкаліпт вбиває бактерії і очищає повітря. Тому перед застосуванням тих чи інших ароматичних паличок ознайомтеся з їх дією.
2
Спільно з ароматичними паличками придбайте спеціальну підставку до них, на неї буде падати попіл. Підставка може бути зроблена з дерева, скла або кераміки, вибір стоїть за вами. Вставте паличку тонкої стороною в отвір на підставці і запаліть кінець за допомогою сірника, поставте посередині кімнати, щоб аромат лунав по всім сторонам приміщення.
3
Можете залишити двері до кімнати відкритою, тоді через деякий час стійкий, приємний аромат заповнить все ваше житло. Палити пахощі рекомендується у великому приміщенні при підготовці до тривалого перебування в даній кімнаті або після відходу гостей. У невеликому просторі поставте запалену ароматичну паличку поруч з вікном і злегка відкрийте його, зайвий дим вийде назовні.
4
Ароматичні палички чорного кольору виготовлені з вугілля, тому при горінні видають запах тільки ароманаполнітеля. У бежевих і коричневих використовується основа з масала, запах якого буде домішуватися до аромату під час горіння. При покупці звертайте увагу на якість наповнювача, так запах синтетичного аромату не так корисний і приємний, як аромат натуральної основи. Ні в якому разі не паліть відразу кілька видів паличок, так як їх дія може бути абсолютно протилежним.
Зверніть увагу
Нерідко горіння бамбуковій палички може спровокувати алергію, тоді рекомендується перейти на чисті ефірні масла або безстержневие пахощі.