Як підключити фари.

Бувають моменти, коли стандартні головні фари вашого автомобіля не в змозі якісно висвітлити дорожнє полотно попереду рухомого автомобіля, причинними можуть служити густий туман, снігопад, злива, все це може привести до аварійної ситуації . Що б убезпечити себе, пасажирів та інших автомобілістів від можливого зіткнення, варто задуматися про встановлення додаткових джерел світла - галогенових або протитуманних фарах.
Вам знадобиться
  • Самі фари, дроти, пара запобіжників, реле включення, кнопка включення, колодки під запобіжники і реле, набір ключів і викруток, ізолента, термозбіжна трубка, колодки-затискачі для підключення проводів в розрив ланцюга.
Інструкція
1
Перше з чим варто визначитися, це, безпосередньо, з вибором самих додаткових фар. Якщо є штатні кріплення для фар в бампері вашого авто, не замислюючись, купуйте їх, якщо кріплень немає, то у вас достатньо широкий вибір з різноманіття продукції представленої в автомагазинах і на ринках. Головне пам'ятайте, що в комплекті з фарами повинен знаходитися сертифікат відповідності ГОСТу. Так само, буде краще, якщо в комплекті з фарами йде проводка, реле і запобіжники, в іншому випадку доведеться купувати окремо.
2
Все комплектуючі куплені, можна приступати до установки. Встановіть фари на штатні місця в бампері, якщо їх немає, то за розміром Технічного регламенту «Про безпеку колісних транспортних засобів». Наступним етапом слід провести проводку від фар. Один з дротів кожної фари з'єднуємо з масою авто - прикручуємо на кузов в будь-якому зручному місці. Два інших, укласти в пластикову гофру, її протягнути уздовж штатної проводки до перегородки двигун-салон, закріпивши пластиковими хомутами. Заведіть дроти в салон якнайближче до місця розташування щитка запобіжників і реле.
3
Робота під капотом закінчена тепер можна приступати до роботи в салоні. Відкрийте щиток запобіжників і реле, на ньому можуть бути вільні гнізда під запобіжники і реле. Проводи від фар підключаємо через два окремих запобіжника, виходи з запобіжників з'єднуємо в один і підключаємо до виходу № 86 реле. Вихід № 87 підключаємо до маси машини, а № 85 до «+» - це може бути окремий дріт від акумуляторної батареї або «+» з замка запалювання або контакту № 85 реле ближнього світла.
4
Залишилося встановити кнопку включення фар. Якщо на передній панелі є вільні місця під кнопки, то витягаємо заглушку і звільняємо накладку передньої панелі, що б можна було вільно орудувати з проводами. Стандартні кнопки мають світловий індикатор включення, висновки, що відповідають за включення індикації, з'єднуємо паралельно з проводкою інших кнопок, також паралельно підключаємо плюсової керуючий контакт, другий вихід керуючого контакту з кнопки, з'єднуємо з виходом № 30 реле включення фар. Все готово, включаємо запалювання, при натисканні на кнопку включення буден чути короткий клацання - це включилося реле, при цьому загоряться фари . Встановіть все на місце, проводку закріпіть за місцем.
Зверніть увагу
Всі роботи проводите при вимкненому запаленні, що б випадково не допустити коротке замикання, якщо не впевнені, від'єднайте акумулятор совсем.Все з'єднання проводів ізолюйте, а контакти кнопки, реле і запобіжників краще обернути в термоусадочну трубку.Не намагайтеся підключити фари без реле, так в кращому випадку перегорить кнопка або запобіжники і їх доведеться міняти.
Корисна порада
Необхідно правильно підібрати запобіжники, для стандартних ламп потужністю 55 Вт, реле досить на 25-30 А, запобіжники по 10 А.Прі підключенні фар через замок запалювання або від контакту реле ближнього світла, при виключенні запалення фари будуть гаснути автоматично , так ви не забудете їх вимкнути і не розрядите аккумулятор.Еслі вільного місця на щитку запобіжників немає, то запобіжники і реле встановлюємо в окремі колодки, закріплюємо їх поруч із щитком запобіжників.