Як приручити крокодила. карликові крокодили.

Пристрасть до всього незвичайного може проявлятися в різних формах. В манері поведінки і спілкування, в музичних, гастрономічні пристрасті, в смаку в одязі або в закладі рідкісного домашньої тварини. Дитячі мрії про кращого друга - крокодила можуть здійснитися. Але потрібно давати собі звіт в тому, що зміст цих рептилій - справа складна і клопітка.
Інструкція
1
Рішення завести крокодила повинно бути обдуманим і зваженим. Це зовсім не проста справа - і труднощі починаються з самого моменту покупкі.Крокоділ відноситься до розряду екзотичних тварин. При законному ввезенні в нашу країну тварина буде забезпечений безліччю документів. Серед них укладення ветеринарних лабораторій, ветеринарні паспорти, посвідчення країни-відправника та країни-одержувача, дозвіл CITES.
2
Огляньте крокодила, поспостерігайте за його поведінкою. Здорова особина проводить більшу частину часу в воді, при спробі взяти на руки кусається, виявляє невдоволення. На шкірі рептилії не повинно бути почервоніння, пігментних плям і інших дефектів. Попросіть фахівця допомогти вам з вибором тварини. Відразу ж після покупки крокодила сходіть з ним у ветеринарну клініку і переконайтеся, що він здоровий. Чи не зволікайте з відвідуванням лікаря - лікування екзотичних тварин коштує дорого.
3
Перед тим як ви принесете рептилію додому, обов'язково обладнайте місце для неї. Карликових крокодилів не існує, і навіть якщо ви вибрали каймана (який вважається Невеликим представником загону), будьте готові, що доросла особина досягне довжини як мінімум 1,5 м.
4
Придбайте і підготуйте до приїзду вихованця акватераріум. Важливо, щоб він дозволяв тварині вільно переміщатися. В ширину тераріум повинен бути таким, щоб все тіло крокодила вміщувалося повністю і залишалося по 10 сантиметрів вільного місця з обох сторін. У довжину - в два рази больше.Следіте, щоб у вольєрі було правильне співвідношення води і суші, 3 до 1. Для рептилії підійде низько вкопані в грунт басейн з постійною фільтрацією води і перепадами рівня (найглибше місце - довжина особини, не рахуючи хвоста , плюс 15 см) .Оборудуйте місце для укриття, де крокодил буде ховатися від світла і сторонніх поглядів. Це допоможе молодому тварині відчути себе в безпеці і швидше адаптуватися в новому будинку.
5
Подходящая майже для всіх видів крокодилів температура повітря - 25-35оС, води - 22-25оС. Додайте в тераріумі лампи розжарювання із захисною сіткою, акваріумний обігрівач. Щоб ваш вихованець не страждав від нестачі сонячного світла, повісьте люмінесцентні лампи. Слідкуйте за чистотою вольєра. Міняйте воду 1-2 рази в тиждень. Раз на місяць проводите генеральне прибирання. Крокодила на цей час помістіть в добре вентильований ємність або в щільний полотняний мішок.
6
Годувати вихованця тільки м'ясом з супермаркету не вийде. Повноцінний раціон забезпечить їжа, наближена до тієї, яку він може отримати в дикій пріроде.Молодих рептилій годуєте борошняними хробаками або мотилем. В раціон дорослих особин включайте великих комах, рибу, куряче м'ясо, телятину, устриць, жаб і лабораторних щурів, додавайте в їжу вітаміни. Годуєте вихованця лише за допомогою спеціальних пристосувань (пінцета, довгою палиці) .В природі крокодили можуть харчуватися 2-3 рази на місяць, з'їдаючи по 10-15 кг. Вони добре переносять голодування. У домашніх умовах молодих особин потрібно годувати через день, дорослих - 1-2 рази на тиждень.
7
Незважаючи на безліч історій про щасливе спільне проживання людини і крокодила, рептилії не можуть живити теплі почуття до свого господаря. Ці загадкові древні тварини в кращому випадку відчувають подяку за зручне проживання. Століття роздільного, а деколи і взаємовиключного існування людей і крокодилів дозволяють зробити висновок про те, що їх любов один до одного швидше вигадка, ніж правда.