Як почати банкет.

Вишукана їжа, гарне оформлення, ретельна підготовка: всього цього, на жаль, недостатньо для того, щоб банкет пройшов успішно. Задати тон всьому заходу необхідно вже на початковій стадії. Існує кілька важливих факторів, завдяки яким не тільки початок банкету, а й весь свято пройдуть на рівні.
Вам знадобиться
  • - запрошення;
  • - картки з іменами гостей;
  • - бренд-Волл;
  • - допоміжний реквізит.
Інструкція
1
Продумайте організацію свята, щоб на самому початку не виникало заминок з розсаджуванням гостей, запрошеннями, подачею їжі. Для цього вам слід організувати сервіровку столу, обмежившись напоями та холодними закусками. В цьому випадку прибувають на свято гості не будуть відчувати почуття голоду.
2
Заздалегідь зробіть запрошення із зазначенням номера столу. Розставте таблички з іменами гостей на столах або покладіть картки на стільці. Призначте людину, яка зустрічатиме гостей на вході і розсаджувати їх по місцях. Уже на цьому етапі ви можете підняти настрій запрошеним коротким оригінальним текстом, келихом шампанського або невеликим сувеніром.
3
Влаштуйте фотосесію. Якщо захід досить велике, замовте для зйомки бренд-Волл (стенд з логотипами учасників) та запросіть професійного фотографа. Фотографії зі свята, викладені на корпоративному сайті або порталі про світське життя міста, стануть приємним сюрпризом для запрошених.
4
Придумайте тему вашого банкету або перетворите його в гру з театральними елементами. Подібний творчий підхід допоможе вам легше спланувати всю програму в цілому. Наприклад, якщо ви виберете піратську тематику, початком банкету може стати «захоплення корабля» із запрошеними. Це задасть тон всьому святу і дозволить запропонувати присутнім масу цікавих ігор, виступів та номерів.
5
На самому початку банкету не варто відразу завантажувати гостей насиченою програмою. Якщо у вас є ведучий, він повинен привітати присутніх, запропонувати їм випити і закусити. Після цього ви можете включити музику або запросити на сцену артистів.
6
Запропонуйте гостям взяти безпосередню участь в початковій стадії банкету. Це може бути вручення подарунків, гра з поділом на команди, тости, привітання. На даній стадії у організаторів є всі шанси «розворушити» стриману публіку і задати тон всьому банкету.