Як налаштувати локальну мережу для ігор. настройка локальної мережі для ігор.

Іноді вам буває нудно. І що б як-небудь убити час, ви граєте в комп'ютерні ігри. Але грати одному нудно, і до вас на допомогу приходить локальна мережа і, звичайно ж, ваш друг.
Вам знадобиться
  • - мінімум 2 комп'ютера
  • - обтиснутий мережевий кабель
  • - гра однієї версії
Інструкція
1
Відкриваєте пуск. Наведіть курсор на панель управління, відкрийте її. Знайдіть ярлик "Мережеві підключення". Відкриваєте його.
2
Перед вами з'являються все ваші підключення. Але вам потрібно підключення по локальній мережі. Наведіть курсор на ярлик, і правою кнопкою миші натисніть на нього. Перед вами відкриється вікно (див. Малюнок), клікніть на властивості.
3
Відкриється вікно настройки локальної мережі. Вибираєте протокол інтернету (TCP/IP). Відкриваєте його.
4
З'явиться вікно властивості: протокол інтернету (TCP/IP). Переведіть налаштування з "Отримати IP-адресу автоматично" в "Використовувати наступний IP-адреса".
5
В осередку IP - адреса введіть наступні цифри: 123.123.123.1. вводити потрібно без крапок, ваш комп'ютер сам все розділить.
6
Далі введіть цифри в маску підмережі: 255.255.255.0. Точки ставити не треба. В інших колонках нічого ставити не треба. Натискаєте Ок.
7
Робите все те ж саме на іншому комп'ютері. Тільки в сточке IP-адреси введіть іншу комбінацію: 123.123.123.2. Без точок. Маска підмережі така ж. Під'єднуєте мережевий кабель. І можете грати.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, щоб ігри, в які ви будете грати, були однією версією. Якщо вони будуть різних версій, ви не зможете в них грати.
Корисна порада
Перевірте всі цифри, які ви вводили.