Як запустити дизельний двигун взимку.

Здавалося б, дизельний двигун завести простіше, ніж бензиновий, оскільки у нього відсутня система запалювання. А на ділі він вимагає від власника набагато більше турботи і уваги. Що ж потрібно, щоб взимку не мати проблем з дизельним двигуном?
Вам знадобиться
  • - потужний акумулятор;
  • - справні свічки розжарювання;
  • - два довгих дроти;
  • - паливні присадки;
  • - окріп.
Інструкція
1
В першу чергу слід враховувати, що для запуску дизельного двигуна взимку потрібно більш потужна акумуляторна батарея. Не використовуйте акумулятор з пусковим струмом нижче 320 А, оскільки дизельний двигун вимагає більш високих пускових оборотів. На ніч заносите його в тепле приміщення. Перевірте рівень електроліту в акумуляторі. При необхідності долийте.
2
Перед запуском двигуна включите ненадовго фари. Це дозволить злегка прогріти акумулятор.
3
Якщо в тому, що автомобіль не заводиться, винен акумулятор, можна задіяти другий транспортний засіб. Для цього необхідно мати дроти достатньої довжини. Один провід з'єднує плюси обох акумуляторів. Від'єднайте мінусовій провід від непрацюючого акумулятора. Другий провід від працюючої батареї підключіть до кузова свого автомобіля. Мотор завівся - поставте мінус на місце, другий провід від'єднайте від кузова.
4
Перевірте свічки розжарювання. Вони повинні розігріватися до червоного протягом 3-5 секунд. Навіть якщо пошаливает тільки одна свічка, запустити дизельний двигун при низьких температурах неможливо.
5
При мінусових температурах в дизельному паливі починає кристалізуватися парафін. Воно густіє до желеобразного стану, з'являються пластівці, які закупорюють паливний фільтр. Паливо не надходить. Двигун зупиняється. Продуйте паливну магістраль компресором або насосом. За допомогою паяльної лампи протягом 15 хвилин прогрійте солярку в паливному баку.
6
За відсутності зимового палива використовуйте суміш, що складається з 80-90% річної солярки і 10-20% гасу. Експлуатація двигуна на такій суміші не завдає шкоди його вузлів і деталей. Замість гасу можна додати бензин. Але це годиться лише як крайній захід.
7
Скористайтеся спеціальними присадками для дизельного палива. Вони не тільки знижують температуру помутніння палива, але і видаляють воду, яка кристалізується раніше парафіну.
8
Щоб полегшити запуск двигуна, деякі автомобілісти використовують ефір або спеціальні засоби, що мають більш низьку температуру займання. Пам'ятайте, однак, що користуватися цими засобами потрібно дуже обережно. Надмірне їх розпорошення може серйозно пошкодити двигун.
9
Найкраще, якщо на вашому автомобілі встановлений спеціальний передпусковий підігрівач. Але при необхідності можна скористатися підручними засобами. Закип'ятіть чайник. Прогрійте паливопроводи окропом.
Для полегшення процесу запуску дизельного двигуна в морози необхідно здійснити на автомобілі комплекс заходів, що підготовляють дизель до зимової експлуатації і дозволяють заводитися при низьких температурах.
Вам знадобиться
  • зимова солярка та/або присадки до неї, масло з низькою в'язкістю.
Інструкція
1
Перед початком зимової експлуатації перевірте щільність електроліту акумулятора і доведіть її до зимової норми. Якщо акумулятор створює пусковий струм 320 А і нижче, замініть його більш потужним (за цим показником). Очистіть від окислення клеми акумулятора і стартера і захистіть їх шаром пластичного мастила.
2
Злийте відстій і паливного бака і фільтра. Можна видалити сітчастий фільтр з заборника палива в баку. На станції техобслуговування перевірити компресію (особливо якщо дизель старий), відрегулюйте кут випередження впорскування.
3
Використовуйте зимове дизельне паливо. За його відсутності або сумнівах в його якості, застосовуйте антігеліевие присадки або гас (8-9 частин солярки на 1-2 частини гасу). На роботі двигуна і його ресурсі це не відіб'ється. Замість гасу можна використовувати бензин, проте він вже буде негативно впливати на дизель.
4
Застосуйте масло зі зниженою в'язкістю по SAE10W-30. Легкозаймисті склади в аерозольних балонах для пуску дизеля небезпечні.
5
Зніміть і віднесіть додому акумулятор на ніч. Перед вимиканням дизеля додайте 200 г неетильованого бензину в масляний картер. Він дозволить маслу короткочасно зменшити в'язкість, а після прогріву випаруватися через систему вентиляції.
6
Не заводьте дизель з буксира. Легкові дизелі мають ремінний привід газорозподілу, і при буксируванні ремінь може перескочити на кілька зубів або розірватися.
7
Примусьте двічі спрацювати свічки розжарювання і підігрівач паливного фільтра безпосередньо перед пуском, якщо він проводиться при низькій температурі. Додатково підігрійте масло в картері, наприклад, за допомогою паяльної лампи.
8
Регулярно (щомісяця або кожні 3000 км) стежте за відстійником і зливайте його вміст. Використовуйте депрессаторние присадки до дизельного палива, які знижують температуру парафінізациі солярки і видаляють з неї воду.
9
Додатково встановіть передпусковий підігрівач в парі з таймером (якщо це не було зроблено заводом-виготовлювачем). До заздалегідь встановленому часу пристрій сам прогріє двигун і салон автомобіля.
Зверніть увагу
На сучасних дизелях німецького виробництва заборонено застосування всіх видів антігеліевих присадок. Американські дизелі дозволяють їх застосування - адже вони самі і виробляють ці присадки.
Корисна порада
При наявності теплого гаража намагайтеся ставити машину в нього.